Murat Yıldız’dan Günün İddaa Kuponu (13 Kasım 2017)

Günün Banko İddaa Kuponu

Günün Banko İddaa Kuponu

Polonya – Meksika : 2.5 ÜST / 1.65 (İddaa) – 2.08 (Bets10)

Dünya Kupası 2018 e katılma bileti alan ve gruplarını lider olarak tamamlayan iki takımdan Polonya ile Meksika hazırlık maçında karşı karşıya geliyor. Özellikle hücum gücü çok fazla olan Polonya grupta oynadığı karşılaşmalarda yalnızca 1 kez mağlup oldu. Meksika’nın ise Polonya’ya nazaran mücadele ettiği rakipler çok daha kolaydı. Yani grup lideri olmaları kaçınılmazdı. Kadro kalitesi olarak üst düzey futbol oynamaya müsait iki takımın mücadelesinden de çıkacak sonuç elbette ki bol gollü olcaktır. Hazırlık mücadelelerinde bildiğimiz üzere oyuncu değişiklikleri çok fazla. Dolayısı ile açık da futbol oynayacaklardır. İki takımın da gol bulacağını ve mücadelenin 2.5 ÜST e gideceğini düşünüyorum.

Türkiye – Arnavutluk : MS 1 / 1.40 (İddaa) – 1.54 (Bets10)

Lucescu yönetimindeki Türkiye Milli Takımı, Dünya Kupası’na katılma hakkını yitirdikten sonra özellikle ülke futbolunun tüm önde gelenlerinin bir araya gelip daha radikal kararlar almaları gerekliydi bence. Ancak Milli Takımımız hem yanlış yönetiliyor hemde TFF idaresinin de Milli Takımımıza olan katkısı şüpheli. Dolayısı ile ben artık Türkiye’yi izlemekten keyif duymayan bir futbol severim. Son karşılaşmada oynadıkları oyun Türkiye Milli Takımımıza yakışıyor muydu hiç? Söylenecek tek kelime bile yok. Arnavutluk Milli Takımı’da İspanya ve İtalya ile aynı grupta mücadele etti. Gücü yetmediğinden dolayı grupta 3. sırada kaldı ve onlarda Dünya Kupası’nı televizyonlardan seyredecek takımlardan. Ben Türkiye Milli Futbol takımının keyifsiz geçecek karşılaşmada göstermelik bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

Gürcistan – Belarus : MS 1 / 1.75 (İddaa) – 1.95 (Bets10)

Dünya Kupası 2018 e katılmak için Avrupa Elemeleri E Grubu’nda mücadele eden Gürcistan, maalesef başarılı olamadı ve umutlarını bir sonraki büyük turnuvaya bıraktı. Belarus ise yine Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nin en kötü takımlarından birisi olarak mücadele ettiği grubu son sırada tamamlayan takımlardan birisi oldu. Güç anlamında baktığımızda Gürcistan’ın Belarus’a nazaran daha önde olduğunu görüyoruz elbette. Belarus’un deplasmandaki karşılaşmada rakibine gücü yetmeyecektir. Ev sahibi takım kazanır. Herkese bol şanslar dilerim.

Toplam Oran

İddaa : 4.04

Bets10 : 6.24

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.