Günün İddaa Kuponu (2) 13.10.2018

Günün en çok güvendiğim maçlarından oluşan kuponum hazır. Yayınlamış olduğum 3 maçlık kupona güvenim 7/10. Herkese bol kazançlı günler.

Norveç – Slovenya: MS 1/ 1.50 (iddaa) – 1.67 (bets10) = Norveç, Dünya Kupası Elemelerinde kötü bir performans göstermişti. Grubu 4. sırada bitirerek Dünya Kupası bileti alamadılar. UEFA Uluslar Ligi’nde ise Bulgaristan, Güney Kıbrıs ve Slovenya ile aynı gruba düşen Norveç, grubun ilk maçında Güney Kıbrıs’ı 2-0 ile geçmiş, grubun ikinci maçında ise Bulgaristan’a deplasmanda 1-0 mağlup olmuştu. Slovenya ise grubun zayıf halkalarından biri. Ancak Güney Kıbrıs’ın altında yer almaları tam bir fiyasko. Kevin Kampl’ın sakatlığı Slovenya’nın tüm hücum hattını durdurmuş durumda. Grupta oynadıkları 2 karşılaşmada öne Bulgaristan’a 2-1, ardından ise Güney Kıbrıs’a yine aynı skor ile 2-1 kaybettiler. Bugün Norveç maçı öncesinde Kampl kadroda yok. Norveç maçın favorisi. Grubun zayıf halkalarından biri olarak gösterilen Slovenya’yı iç sahada mağlup ederler.

Slovakya – Çek Cumhuriyeti: 2.5 ALT / 1.45 (iddaa) – 1.65 (bets10) = Slovakya, bildiğimiz gibi 2018 Dünya Kupası bileti alamayan takımlardan biriydi. Dünya Kupası Elemelerinde İngiltere’yi geçmeleri de beklenmiyordu zaten. UEFA Uluslar Ligi’nde Ukrayna ve Çek Cumhuriyeti ile aynı grupta yer alan Slovakya, grubun ilk maçında Ukrayna’ya deplasmanda 1-0 kaybetmişti. Bugün Çek Cumhuriyeti ile grubun 2. maçını oynayacaklar ve maçın favorisiler. Çek Cumhuriyeti’nde ise üst üste alınan kötü sonuçlar sebebiyle Jarolim’in görevine son verildi. Takımın başına ise Jaroslav Silhavy getirildi. Grubun ilk maçında Ukrayna’ya 2-1 mağlup olan Çek Cumhuriyeti bu maçın ardından ise Rusya’ya hazırlık maçıunda 5-1 kaybetmişti. Çek Cumhuriyeti eski görüntüsünden çok uzak. Bugün Slovakya karşısında da işleri oldukça zor. Hem Slovakya hem de Çek Cumhuriyeti hücumda sorun yaşıyor. Slovakya’da Hamsik ve Robert Mak dışında üretken bir oyuncu yok. Az gollü bir maç bekliyorum. Tercihim 2.5 gol altı.

Bulgaristan – Güney Kıbrıs: MS 1 / 1.35 (iddaa) – 1.51 (bets10) = Bulgaristan’ın Dünya Kupası Elemelerinde yer aldığı grup gerçekten zorluydu. Fransa, İsveç ve Hollanda gibi zorlu rakiplerle karşılaştılar ve grubu 4. sırada bitirdiler. Ancak elemelerin ardından hazırlık maçlarında gösterdikleri performans son derece iyiydi. Bunun yanı sıra UEFA Uluslar Ligi’ne de 2 galibiyet ile başlayarak çıkışlarını sürdürdüler. Grubun ilk maçında Slovenya’yı deplasmanda 2-1, ikinci maçta ise Norveç’i tek golle geçtiler. Bugün Güney Kıbrıs karşısında da maçın favorisiler. Güney Kıbrıs’ın UEFA Uluslar Ligi’nde Bulgaristan, Norveç ve Slovenya’nın yer aldığı grupta son sırada olması beklenirken grubun ikinci maçında sürpriz bir sonuca imza atıp Slovenya’yı mağlup ettiler ve 3. sıraya yerleştiler. Hazırlık maçlarında kötü bir performans sergileyen Güney Kıbrıs, son oynadığı 4 hazırlık maçında da galibiyet alamamıştı. Grubun favorisi olarak gösterilen Bulgaristan bugün kazandığı takdirde önemli bir virajı geçmiş olacak. Güney Kıbrıs karşısında da kazanıp 3’te 3 yaparlar.

Toplam İddaa Oranı: 2.93

Toplam Bets10 Oranı: 4.16

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.