Günün İddaa Kuponu 13.10.2018

13 Ekim Cumartesi günü bülteninden UEFA Uluslar Ligi maçlarından oluşan 3 maçlık kuponum hazır. Bol şanslar.

İrlanda Cumhuriyeti – Danimarka: MS 2 / 2.15 (iddaa) – 2.60 (bets10) = İrlanda Cumhuriyeti, 2018 Dünya Kupası bileti alamayan takımlardan biriydi. Play off turunda Danimarka’ya 5-1 kaybederek turnuvanın dışında kaldılar. UEFA Uluslar Ligi’nde ise Galler ve Danimarka ile aynı grupta yer alan İrlanda Cumhuriyet, grubun ilk maçında Galler’e 4-1 mağlup oldu. Bu maçın ardından ise hazırlık karşılaşmasında Polonya ile 1-1 berabere kaldılar. Tabi Polonya karşısında 1-1’lik beraberlik almalarına rağmen rakibin yedek ağırlıklı bir kadro ile sahada olduğunu belirtmekte de fayda var. Danimarka ise 2018 Dünya Kupası’nda gruptan çıkmayı başarmış fakat son 16 turunda Hırvatistan’a elenmişti. UEFA Uluslar Ligi’nde ise İrlanda Cumhuriyeti ve Galler ile aynı grupta yer alan Age Hareide’nin öğrencileri grubun ilk maçında Galler’i 2-0 ile geçip güzel bir başlangıç yaptı. Bugün de İrlanda Cumhuriyeti karşısında maçın favorisiler. Maç öncesinde yıldız futbolcu Eriksen’in sakatlığı sebebiyle kadroda olmadığını belirtelim. Danimarka’nın kadro kalitesi İrlanda Cumhuriyeti’ne oranla kat ve kat iyi. Eriksen olmasa dahi Danimarka’nın kazanmasını bekliyorum.

Slovakya – Çek Cumhuriyeti: 2.5 ALT / 1.45 (iddaa) – 1.65 (bets10) = Slovakya, bildiğimiz gibi 2018 Dünya Kupası bileti alamayan takımlardan biriydi. Dünya Kupası Elemelerinde İngiltere’yi geçmeleri de beklenmiyordu zaten. UEFA Uluslar Ligi’nde Ukrayna ve Çek Cumhuriyeti ile aynı grupta yer alan Slovakya, grubun ilk maçında Ukrayna’ya deplasmanda 1-0 kaybetmişti. Bugün Çek Cumhuriyeti ile grubun 2. maçını oynayacaklar ve maçın favorisiler. Çek Cumhuriyeti’nde ise üst üste alınan kötü sonuçlar sebebiyle Jarolim’in görevine son verildi. Takımın başına ise Jaroslav Silhavy getirildi. Grubun ilk maçında Ukrayna’ya 2-1 mağlup olan Çek Cumhuriyeti bu maçın ardından ise Rusya’ya hazırlık maçıunda 5-1 kaybetmişti. Çek Cumhuriyeti eski görüntüsünden çok uzak. Bugün Slovakya karşısında da işleri oldukça zor. Hem Slovakya hem de Çek Cumhuriyeti hücumda sorun yaşıyor. Slovakya’da Hamsik ve Robert Mak dışında üretken bir oyuncu yok. Az gollü bir maç bekliyorum. Tercihim 2.5 gol altı.

Hollanda – Almanya: KGVAR / 1.30 (iddaa) – 1.63 (bets10) = Ronald Koeman göreve geldikten sonra Hollanda, hazırlık maçlarında iyi bir performans göstermeyi başarmıştı. Son hazırlık maçında Peru’yu 2-1 ile geçen Portakallar, UEFA Uluslar Ligi’nde Fransa ve Almanya ile aynı grupta yer alıyor. Grubun ilk maçında Fransa’ya 2-1 kaybeden Hollanda, bugün Almanya karşısında galibiyet arayacak. Almanya’da Hollanda gibi yeni bir jenarasyon içerisinde. Kadrolarında genellikle 23 yaş altı oyuncular bulunuyor. Dünya Kupası’nda kötü bir turnuva dönemi geçirdiklerini net şekilde söyleyebiliriz. Grubun ilk maçında Fransa ile iç sahada golsüz berabere kalan Panzerler, bugün Hollanda karşısında kazandığı takdirde liderliğe yükselecek. İki takımda kadrolarını genişletmeye ve gençleştirmeye yönelik adımlar attı. Zevkli ve gollü bir maç olabilir. İki takımın da skor üretmesini bekliyorum.

Toplam İddaa Oranı: 4.05

Toplam Bets10 Oranı: 6.99

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.