Günün İddaa Kuponu (3) 13.10.2018

13 Ekim Cumartesi gününün bülteninde güvendiğim maçlardan oluşan 3 maçlık kuponum hazır. Herkese bol şans.

Norveç – Slovenya: MS 1/ 1.50 (iddaa) – 1.67 (bets10) = Norveç, Dünya Kupası Elemelerinde kötü bir performans göstermişti. Grubu 4. sırada bitirerek Dünya Kupası bileti alamadılar. UEFA Uluslar Ligi’nde ise Bulgaristan, Güney Kıbrıs ve Slovenya ile aynı gruba düşen Norveç, grubun ilk maçında Güney Kıbrıs’ı 2-0 ile geçmiş, grubun ikinci maçında ise Bulgaristan’a deplasmanda 1-0 mağlup olmuştu. Slovenya ise grubun zayıf halkalarından biri. Ancak Güney Kıbrıs’ın altında yer almaları tam bir fiyasko. Kevin Kampl’ın sakatlığı Slovenya’nın tüm hücum hattını durdurmuş durumda. Grupta oynadıkları 2 karşılaşmada öne Bulgaristan’a 2-1, ardından ise Güney Kıbrıs’a yine aynı skor ile 2-1 kaybettiler. Bugün Norveç maçı öncesinde Kampl kadroda yok. Norveç maçın favorisi. Grubun zayıf halkalarından biri olarak gösterilen Slovenya’yı iç sahada mağlup ederler.

Slovakya – Çek Cumhuriyeti: 2.5 ALT / 1.45 (iddaa) – 1.65 (bets10) = Slovakya, bildiğimiz gibi 2018 Dünya Kupası bileti alamayan takımlardan biriydi. Dünya Kupası Elemelerinde İngiltere’yi geçmeleri de beklenmiyordu zaten. UEFA Uluslar Ligi’nde Ukrayna ve Çek Cumhuriyeti ile aynı grupta yer alan Slovakya, grubun ilk maçında Ukrayna’ya deplasmanda 1-0 kaybetmişti. Bugün Çek Cumhuriyeti ile grubun 2. maçını oynayacaklar ve maçın favorisiler. Çek Cumhuriyeti’nde ise üst üste alınan kötü sonuçlar sebebiyle Jarolim’in görevine son verildi. Takımın başına ise Jaroslav Silhavy getirildi. Grubun ilk maçında Ukrayna’ya 2-1 mağlup olan Çek Cumhuriyeti bu maçın ardından ise Rusya’ya hazırlık maçıunda 5-1 kaybetmişti. Çek Cumhuriyeti eski görüntüsünden çok uzak. Bugün Slovakya karşısında da işleri oldukça zor. Hem Slovakya hem de Çek Cumhuriyeti hücumda sorun yaşıyor. Slovakya’da Hamsik ve Robert Mak dışında üretken bir oyuncu yok. Az gollü bir maç bekliyorum. Tercihim 2.5 gol altı.

Hollanda – Almanya: KGVAR / 1.30 (iddaa) – 1.63 (bets10) = Ronald Koeman göreve geldikten sonra Hollanda, hazırlık maçlarında iyi bir performans göstermeyi başarmıştı. Son hazırlık maçında Peru’yu 2-1 ile geçen Portakallar, UEFA Uluslar Ligi’nde Fransa ve Almanya ile aynı grupta yer alıyor. Grubun ilk maçında Fransa’ya 2-1 kaybeden Hollanda, bugün Almanya karşısında galibiyet arayacak. Almanya’da Hollanda gibi yeni bir jenarasyon içerisinde. Kadrolarında genellikle 23 yaş altı oyuncular bulunuyor. Dünya Kupası’nda kötü bir turnuva dönemi geçirdiklerini net şekilde söyleyebiliriz. Grubun ilk maçında Fransa ile iç sahada golsüz berabere kalan Panzerler, bugün Hollanda karşısında kazandığı takdirde liderliğe yükselecek. İki takımda kadrolarını genişletmeye ve gençleştirmeye yönelik adımlar attı. Zevkli ve gollü bir maç olabilir. İki takımın da skor üretmesini bekliyorum.

Toplam İddaa Oranı: 2.82

Toplam Bets10 Oranı: 4.49

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.