Yenilikler
Anasayfa / Arjantin Milli Takımı / Brezilya Arjantin Dünya Kupası Eleme Maçı Yorumu İddaa Tahmini (11 Kasım)

Brezilya Arjantin Dünya Kupası Eleme Maçı Yorumu İddaa Tahmini (11 Kasım)

brezilya_futboltr

Milli takımlar düzeyinde dünyanın en büyük derbilerinden bir tanesi olan Brezilya Arjantin maçı 11 Kasım gününün ilk saatlerinde oynanacak. Futbol severler için keyifle beklenen bir maç. Kulüplerde Barcelona Real Madrid ne ise, milli takımlarda da Arjantin Brezilya da odur diye düşünüyorum. Messi ve Neymar‘ı karşı karşıya getirecek Brezilya Arjantin maçının iddaa oranları 1.80, 3,10 ve 3,10 şeklinde.

Güney Amerika, dünya kupası eleme grubunda Brezilya şu anda liderlik koltuğunda yer alıyor. Onların Rusya’da olma olasılığı neredeyse garanti durumda. Fakat diken üstü bir pozisyonda bulunan taraf Arjantin. Messi ve arkadaşları eğer bu maçı da kazanamazsa işler onlar için bundan sonra daha da zorlaşacaktır. Şu anda ilk dört barajının dışında kaldılar. Messi’nin olmadığı dönemde Arjantin çok basit puan kayıpları yaptı. İçeride Paraguay’a kaybetmeleri gerçekten kabul edilebilir bir şey değildi. Çünkü o maçın öncesindeki iki maçtan da galibiyet elde edilememişlerdi. Böylece Arjantin’in gruptaki kazanamama serisi 3 maça çıktı. Peru ve Venezuela gibi kendisinden çok daha zayıf olan iki takımla 2-2 berabere kaldılar. Bu büyük düşüşten sıyrılmak için karşılarında bir dev var, işleri kolay olmayacak.

Puan durumunda keskin hatlar yok, takımların puanları birbirine yakın. Alttan gelen takımların da ilk dört ihtimalleri hala yüksek. Bu grup, daha çok şeye gebe. Arjantin Brezilya arasındaki ilk maç 1-1 berabere kalmıştı. Bu maçta da 3 maçtır kazanamayan Arjantin tarafında olacağım. Tercihim 02 şans yönünde olacak. Arjantin kazanamasa bile yenilip Rusya’ya gitme şansını zora sokmayacaktır.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu 17.06.2024

17 Haziran Pazartesi akşamı EURO 2024 kapsamında sahne alacak mücadeleleri, kupon olarak düzenledik. Değerlendirmenizi tavsiye …

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa ve Bahis Kuponu 17.06.2024

17 Haziran Pazartesi günü bülteninden EURO 2024 maçlarından oluşan 3 maçlık kuponum hazır. Bol şanslar. Avusturya – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir