ADO Den Haag Go Ahead Eagles Hollanda Ligi Karşılaşması (06.08.2016) İddaa Yorumu

Avrupa’da ligler yavaş yavaş başlıyor ve iddaa heyecanımız Euro 2016 da bıraktığımız yerden devam ediyor. Hollanda da bu sezona bu haftasonu oynanacak karşılaşmalarla merhaba diyecek. Değerlendireceğim ilk karşılaşma Den Haag ile Go Ahead Eagles arasında oynanacak ve mücadele 6 Ağustos Cumartesi günü saat 19.30 da başlayacak. Karşılaşmanın iddaa oranlarında ev sahibi takım galibiyetine 1.55 oran, beraberliğe 3.30 oran, deplasman takımı galibiyetine ise 4.00 oran verilmiş.

Ev sahibi Den Haag’ın şu anda form durumu çok iyi denilebilir. Hazırlık karşılaşmalarına göz attığımızda yeni sezon için umut verici futbol oynadıklarını gözlemliyoruz. Aralarında Türkiye’den Karabükspor’un da bulunduğu toplamda 7 takımla hazırlık maçı yapan Den Haag bu karşılaşmaların 6 sında galibiyet yüzü görmüş. Üst düzey takımlarla mücadele edilmemiş ama farklı kazanılan karşılaşmalarda da bir takım bütünlüğü olduğunu görmemiz aşikar. Toplam takım değeri yaklaşık 10 milyon Euro değerinde olan Den Haag takımında en değerli isim Mike Havenaar. Forvet mevkiinde forma giyen futbolcuya bu sene çok iş düşecek gibi.

Deplasman takımına göz attığımızda ise karşımıza pekte iyi görüntüler çıkmıyor. Yaptıkları hazırlık karşılaşmalarında son 2 maçın birinde yenilip diğerinde ise berabere kaldılar. Dolayısıyla ibre ev sahibi takımdan yana gözüküyor. Kadro değeri de ev sahibine göre düşük olan Go Ahead Eagles toplamda 2.5 Milyon Euro luk bir değere sahip. Bu sene öncelikli hedeflerinin ligde tutunmak olduğu yadsınamaz bir gerçek gibi görünüyor.

Elbette ki maç sonucu tahminim ev sahibi ekibin kazanması yönünde olacaktır. Yeni sezona bu kadar iyi hazırlanarak gelen Den Haag kendi taraftarı önünde lige 3 puanla başlayıp yoluna devam edecektir. Herkese bol şanslar dilerim.

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.