Valencia Barcelona İspanya La Liga Maçı İddaa Yorumu (22 Ekim)

futboltr_barcelona2

İspanya’da eskiden olsa bizi heyecanlandıracak bir maç: Valencia Barcelona. Bunu söylememenin nedeni hem Barcelona’nın çok daha güçlü bir konuma ulaşması hem de Valencia’nın  önlenemez düşüşü. Bugün Atletio Madrid’in yaptığı köklü değişimi, biz hep Valencia’dan da bekledik. Oysa kulüp hem mali açıdan hem de idari açıdan iyi yönetilemedi, gelen giden oyuncular, teknik adamlar bütün bu yanlışları doğurdu. Valencia Şampiyonlar ligi’nde finaller oynamış efsane bir takımken şu anda ligde kendine ortalama ilk 8 içinde yer bulan ortalama bir takıma dönüştü.

Her sene daha sıradan bir takım olmaya başladılar. Asında bu sene taraftarın özlediği ve beklediği o takımı yeniden kurmak adına birçok transfer yaptılar. Bunlardan bir tanesi de Fenerbahçeli Luis Nani idi. Fakat Nani ve diğer oyuncular da Valencia’ya çare olamadı. Şu ana kadar 8 haftası geride kalan İspanya ligi’nde 3 galibiyet 5 mağlubiyet aldılar. Henüz herhangi bir beraberlikleri yok. Valencia Barcelona maçında verilen İddaa oranları şu şekilde. Evsahibi Valencia 7.00, beraberlik 4.00 ve Barcelona 1.25 şeklinde.

Barcelona Şampiyonlar ligi’nde müthiş bi zafer elde ettiler. Manchester City karşısında 4 gollü bir galibiyet elde eden Barcelona, Messi’nin dönüşüyle de birlikte çok formda bir dönemden geçiyor. Normal koşullarda bu maçın 10 çifte şansını çok cazip bir sürpriz seçenek olarak görebilirdim ama Barcelona’nın formu beni korkutuyor. Bu anlamda KG Var seçeneğine yönelmek istiyorum. Valencia hücumda çok açık oynuyor, kalesinde birçok maçta bu yüzden gol gördü. KG Var seçeneğinin karşılığı 1.45. Keyifli ve bol gollü bir maç olmasını dilerim.

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.