Yenilikler
Anasayfa / Basketbol / Ulm Brose Basket Final Serisi 2. Maç Yorumu (8 Haziran 2016) İddaa Tahmini

Ulm Brose Basket Final Serisi 2. Maç Yorumu (8 Haziran 2016) İddaa Tahmini

Almanya Basketbol ligi Avrupa’nın yükselişe geçen liglerinden bir tanesi. Eskiden Alman ligi oldukça vasat bir ligti ve takımların isimlerini Avrupa kupalarında duymak oldukça zordu. Fakat son birkaç senede yapılan yatırımların tıpkı futbolda olduğu gibi sonuç verdiğini görüyoruz. Almanya Basketbol liginde final serisi maçları oynanıyor. Bu sene final çok ilginç bir maça sahne oluyor.

Brose Basket ligi sezon boyunca domine etmişti burada beklenmedik bşr durum yok, fakat Brose’nin finaldeki rakibinin ne Bayern, ne Frankurt, ne de Alba Berlin olması oldukça tuhaf. Ligin orta seviye takımlarından Ulm, bu sene finalde Brose Basket’e eşlik ediyor. Fakat alışılagelmişin dışında bir güç farkı var, bu da finallerde ender görülen bir durum. Ulm buraya kadar gelene dek, çok büyük bir mücadele örneği gösterdi. Yani zayıflığını, zaaflarını mücadelesiyle bir şekilde örtmeyi başardı. Takımların kendilerini hafife almasının avantajını da iyi kullandı. Ulm takımı bu sene Banvit’le maç yapmak için Eurocup’ta ülkemize gelmişti. O maçı izlediğimde Ulm takımı bana çok sıradan bir takım olarak göründü. Aslında hala aynı fikirdeyim. Genç ve tecrübesiz bir takım, bazen bunun faturasını ağır ödeyebiliyorlar. Maçta kopmalar ve kırılmalar da yaşayabiliyolar. Örneğin Banvit  maçında fark birkaç dakikada 20 lere fırlamıştı ve oyundan kolayca kopmuşlardı.

Şimdi takımda büyük bir fiziki yorgunluk var, bunu Brose Basket ile oynadıkları ilk maçında gördük. O maçta 20 sayıya yakın bir fark yediler. Brose ile baş etmeleri imkansız. Şampiyon mucize olmazsa Brose Basket olacaktır. Bu maçta İddaa oranlarını ve handikap değerlerini yine de her şeye rağmen abartılı buldum. Maçta sayı avantajı 11,5 sayı ile evsahibi ekipte. Bence Brose buradan 12 sayılık bir galibiyet çıkaramaz. Tahminim 11,5 handikap avantajıyla 1. Oran 1.70.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu (4) 20.04.2024

İddaa bülteninde yer alan güvendiğim maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol …

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu (3) 20.04.2024

Günün maçları arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar diliyorum. Boavista – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir