Yenilikler
Anasayfa / Banko İddaa Tahmini / Ukrayna Kuzey İrlanda (16 Haziran) EURO 2016 İddaa Tahmini

Ukrayna Kuzey İrlanda (16 Haziran) EURO 2016 İddaa Tahmini

Belki de turnuvanın en düşük çaplı maçında Ukrayna ve Kuzey İrlanda karşı karşıya geliyor. Mücadele saat 19.00’da Stade des Lumieres‘de oynanacak. Maçı Çek Cumhuriyetinden Pavel Kralovec yönetecek. İddaa bu maç için de İngiltere maçıyla simetrik oranlar açmış. Karşılaşmada ağır favori 1.35 oranıyla Ukrayna. Beraberlik 3.60, Kuzey İrlanda galibiyeti de 5.50 orana sahip. 2.5 alt için 1.50, 2.5 üst için de 1.85 oran belirlenmiş.

Ukrayna’yı ilk maçta Almanya karşısında gayet beğendiğimi söylemiştim. Ancak güçleri o kadardı ve aslında 1-0, görünürde 2-0 mağlup oldular. Şimdi o maçtaki oyunla Kuzey İrlanda’yı çok rahat yenmeleri lazım. Ancak dün Rusya maçında da aynı hatayı yapmış olduğum için ben biraz daha temkinli yaklaşıyorum maça. Rusya için de söylemiştim, bir maçı domine etmek ile kapanıp çıkmak arasında dağlar kadar fark var. Ukrayna da bu maçta onun sıkıntısını yaşayabilir mi kestiremiyorum.

Kuzey İrlanda için ise söyleyebileceğim pek fazla şey yok. Turnuvanın San Marino’su olarak nitelendirdim ilk maçlarından sonra. Buraya nasıl geldiklerine de hayret etmiştim. Bence turnuva boyunca bir gol bile atabilmeleri kendileri adına büyük bir başarı olur. Bugün de Ukrayna karşısında kapanabildikleri kadar kapanmaya uğraşacaklar, güçlerinin bittiği yerde de teslim olacaklar.

Turnuva boyunca şu cümleyi çok kurduğumu anımsıyorum “bu orana değer mi?” Evet Ukrayna gerçekten çok ağır favori ve karşılarında hücum yapmayı bile beceremeyen bir takım var. Fakat Kuzey İrlanda maça sadece 1 puan gayesiyle çıkıp maçı kilitlemek isteyecek. Dün Fransa’nın o kadar yetenekli isimle, o kadar usta ayakla bile Arnavutluk’un kilidini kırmakta zorlandığını izledikten sonra ben size nasıl gönül rahatlığı ile Ukrayna kazanır diyebilirim? Bence dünyanın en mantıklı seçimi 2.70 orandan 0-1 gol tercihi olur. Dileyenler 3.20 orandan Handikap 0 yada 4.25 orandan Ukrayna lehine 1-0 skor oynayabilirler.

Hepinize bol şanslar dilerim.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Can Şentürk

Merhabalar. 1989 yılında Bursa'da dünyaya geldim. İlköğretim ve lise eğitimimi Bursa'da tamamladıktan sonra üniversite eğitimimi de Antalya Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Spora olan ilgim çocukluğumdan beri devam etmekte. Ortaokul zamanlarımda basketbol oynamaktaydım. Bursa il birinciliğine sahip takımımızın,30 dakika süre alan afacan 1 numarasıydım. Futbolda ise babamın da üstün ilgisinden dolayı yaklaşık 7 yaşımdan beri çeşit çeşit dijital platform üyelikleriyle sıkı bir izleyiciyim. Neredeyse Avrupa'nın üst düzey bütün liglerini keyifle takip ediyorum. Hep beraber güzel paylaşımlarda bulunmayı diler, saygılarımı sunarım.

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu (4) 20.04.2024

İddaa bülteninde yer alan güvendiğim maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol …

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu (3) 20.04.2024

Günün maçları arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar diliyorum. Boavista – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir