Yenilikler
Anasayfa / Basketbol / Türkiye Fransa Olimpiyatlar Kadın Basketbol Maçı Yorumu () İddaa Tahmini

Türkiye Fransa Olimpiyatlar Kadın Basketbol Maçı Yorumu () İddaa Tahmini

Potanın perileri Rio Olimpiyat oyunlarında sahne alıyor. 5-21 Ağustos arasında Brezilya’nın Rio şehrinde yanacak Olimpiyat ateşinde ülkemiz, hem bireysel anlamda hem de kollektif anlamda, yani takım sporlarında temsil edilecek. En çok güvendiğimiz dallardan bir tanesi de kadın basketbolu. Erkeklerde bu başrıyı elde edemedik fakat potanın perileri bunu üst üste 2. defa bize yaşatacaklar.

Olimpiyatlarda yer almak genelde her sporcunun en büyük hayali olur. Çünkü Olimpiyat oyunları sporun her anlamda zirvesi olarak kabul görür ve burada elde edilen başarıların çok önemli bir referans olduğu açıktır. 6 Ağustos günü Kadınlar basketbolunda ilk müsabakamıza saat 18:00’de çıkıyoruz. Başlangıç anlamında gerçekten çok önemli bir maç olacak. Olimpiyatlara katılmaya hak kazanmış her takım, belli bir çıtanın üzerinde, bu yüzden burada asla kolay maç yok. İlk rakibimiz Fransa olacak. Fransa kadın basketbolunda iz bırakmış bir ekip.

Potanın perilerinin işi pek kolay olmayacak. İddaa risk merkezi oran konusunda Fransa’yı bir adım öne çıkarmış. Handikaplar 3.5 sayı ile A milli takımımızda. Maçta alt üst baremi ise 118.5 şeklinde. İsteyenler alternatif olarak handikapsız da oynayabilir. Fransa’nın düz kazanırının karşılığı 1.40. Türkiye ise 2.45.

Türkiye A milli kadın basketbol takımının başında Ekrem Memnun bulunuyor. Aynı zamanda Galatasaray’ı da çalıştıran Memnun, takım savunmasındaki becerisi ile ön plana çıkıyor. Türkiye kadın basketbol takımı gerçekten çok zor sayı yiyen bir takım. Maç 120-125 sayıları zor görecek gibi duruyor. Ama yine de verilen alt üst baremi çok düşük tutulmuş. Ben Türkiye milli takımının Fransa’yı kolay yeneceğini düşünmüyorum.

Fransa, A milli takımımızı daha atletik kadrosuyla en az 4 sayıyla yenecektir diyorum. Yanılmamı umarak milli taıkımıza başarılar dilierim.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Türkiye Sportoto Süper Lig iddaa tahminleri ve analizleri

İstanbulspor Fatih Karagümrük Bahis Tahmini 20.04.2024

Trendyol Süper Lig’de son sırada yer alan İstanbulspor evinde, Fatih Karagümrük’ü konuk edecek. Saat 13.30’da …

İngiltere Premier Lig iddaa tahminleri ve analizleri

Wolverhampton Arsenal İddaa Tahmini 20.04.2024

İngiltere Premier Lig’de liderliği kaptıran Arsenal bu hafta deplasmanda, Wolverhampton’a konuk oluyor. Zorlu karşılaşma saat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir