Yenilikler
Anasayfa / ABD Milli Takımı / Amerika – Fransa Olimpiyatlar Kadın Futbol Maçı Yorumu (06.08.16) İddaa Tahmini

Amerika – Fransa Olimpiyatlar Kadın Futbol Maçı Yorumu (06.08.16) İddaa Tahmini

Rio Olimpiyatları henüz resmi olarak açılışını gerçekleştirmedi; fakat bazı oyunlar başladı bile. İlk başlayan oyunlar arasında futbol branşı yer alıyor. Hem erkek hem de kadın futbol maçları oynanmaya başlandı. Futbol takımları erkeklerde, genelde genç oyunculardan oluşan kadroların karşılaşmaları şeklinde geçiyor. Fakat kadınlar futbol müsabakalarında böyle bir yaş sınırı yok. Kadın futbol takımları arasında dünyada İsveç, Amerika, Fransa, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere, Almanya gibi ülkeler hep ön planda. Bu olimpiyatlarda Amerika bir numaralı favori olarak gösteriliyor.

Amerika ilk maçında Yeni Zelanda‘yı 2-0 ile geçti. O maçta baştan sona hakim bir oyun sergilediler. Amerika’yı en son Aralık 2015 döneminde Çin takımı mağlup edebilmişti. Ondan sonra oynadığı bütün maçları, 1 beraberlik haricinde kazanmayı bildi.

Fransa da benzer bir seri içinde. Onların da bileğini çok uzun zamandır büken kimse çıkmadı. Bu maçta, ikisinden birisinin galibiyet serisi bozulabilir. Fransa kadın futbol takımı, ilk  maçta Kolombiya’yı 4-0 ile geçti. Şu an averajla puan durumunda zirvede yer alıyorlar.

Amerika Fransa kadın futbol takımları arasındaki müsabakanın iddaa oranları şu şekilde. Amerika 1.85, beraberlik 3.10 ve Fransa 3.00. Saat 23:00’te başlayacak olan bu maçta Amerika’ya güvenmek istiyorum. Çünkü onlar kadın futbolunda çok daha deneyimliler ve daha derin bir kadroya sahipler. Aynı zamanda şampiyonluk adayım da olan Amerika‘da, çok şaşırtıcı düzeyde yetenekli kadın futbolcular yer alıyor. Fransa ise daha fizik gücüyle ön plana çıkan bir ekip. Onlarda da güçlü, atlet kadın futbolcular bulunuyor. Tercihim Amerika’dan yana.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminleri ve analizleri

Atalanta Bayer Leverkusen Bahis Tahmini (2) 22.05.2024

UEFA Avrupa Lig’i final vakti sonunda geldi çattı. Atalanta ve Bayer Leverkusen ekipleri Aviva Stadyumunda …

UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminleri ve analizleri

Atalanta Bayer Leverkusen İddaa Tahmini (2) 22.05.2024

UEFA Avrupa Ligi final heyecanı geldi çattı. Atalanta ile Bayer Leverkusen’in karşı karşıya geleceği mücadele …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir