Yenilikler
Anasayfa / Basketbol / Sacramento – Dallas Basketbol Yorumu (27 Mart 2016) – Nba İddaa Tahminleri

Sacramento – Dallas Basketbol Yorumu (27 Mart 2016) – Nba İddaa Tahminleri

Nba’de Nisan ayına doğru giderken playoff rüzgârı iyiden iyiye kendini belli etmeye başladı. Hem batıda hem de doğuda takımlar son playoff biletini kapmak için birbiriyle mücadele halinde. Batı’da playoff yapma şansını birkaç hafta öncesinden yitiren ve artık prestij maçlarına çıkan Sacramento, evinde Dallas’ı ağırlıyor. 28 Mart gecesi saat 01.00’da başlayacak müsabaka, playoff mücadelesi veren diğer takımları da yakından ilgilendiriyor. Her iki takımın da bu sene çok istikrarsız sonuçlar aldığını söyleyebiliriz. Özellikle Sacramento takımı yıllardır kötü kadro mühendisliği yüzünden bir türlü takım olmayı beceremediler. Savunma noktasında müthiş şuursuz bir yapıları var ve maç kazanmak için her zaman ekstra bir hücum performansına ihtiyaçları oluyor. Çünkü normal koşullarda savunma yaparak kazandığı maç sayısı oldukça az. Büyük umutlarla alınan Rondo ve Belinelli yeterince katkı veremiyor. Takımın All star oyuncusu DeMarcus Cousins’in çabaları yeterli değil. McLemore ve Belinelli’nin ufak sakatlıkları var, oynayıp oynamayacakları maç saati belli olacak.

Dallas tarafına baktığımız zaman en azından playoff umutlarını sürdürmelerinden dolayı Sacramento’ya oranla daha iyi bir grafiğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Dallas’ın da tipik bir veteran takımı olması, yaş ortalaması çok yüksek bir takım olması atletizm noktasında en büyük handikapları. 40 yaşına merdiven dayamak üzere olan Alman süperstar Nowitzki son dönemlerde inanılmaz oynuyor. Onun çabaları takımı ayakta tutmak ve playoffa sürüklemek için yetecek mi? Bunu işte bu ve benzeri maçlarda göreceğiz. Takımda Evans yok, Wiliams’ın durumu henüz belirsiz. Bahis anlamında yurtdışı İddaa oranları hızla Dallas yönüne doğru kayıyor. Hedefi olan Dallas’ın puan kaybına tahammülü yok. Bu bakımdan Dallas kazanır seçeneğinin cazip olduğunu söyleyebiliriz. İddaa’da alt üst baremi ise 217.5 seviyesinde. Çok sayı çıkmaya aday bir maç, her iki takım da 100’leri görecektir.  Üst ve 2 seçeneği değerlendirilebilir.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Spor Ekranı

Spor Ekranı (28 Şubat Salı)

28 Şubat Salı günü oynanacak olan futbol ve basketbol müsabakalarının yayınlanacak kanal listesi şu şekilde; Saat: …

Spor Ekranı

Spor Ekranı – 24 Şubat 2017

18.00 Giresunspor – Elazığspor TRT Spor 19.00 Rizespor – Kayserispor beIN Sports 2 20.00 Kasımpaşa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir