PSG Marsilya Fransa Ligi Maçı Tahmini İddaa Yorumu (23 Ekim)

psg_futboltr

Bu haftanın, özellikle Pazar günü özelinde, kıran kırana maçlara evsahipliği yaptığını belirtmekte fayda var. Fransa ligi’nde haftanın maçında Psg, Marsilya’yi sahasında ağırlayacak. Psg Marsilya maçının İddaa oranları 1.15, 4.75 ve 9.00 şeklinde. Bu oranlar Marsilya’nın bu ligde geldiği noktayı özetliyor.

Marsilya sürekli bir kriz dönemi yaşıyor. Her sezonun mutlaka belli bölümlerinde uzun süreli olarak kazanamama serisi görüyor. Geçen sene bu seri 12 maçtı. Özellikle iç sahada uzun süre kazanamıyorlardı. Bu sene bu krizin deplasman versiyonu baş gösterdi. Son dönemlerde deplasmanda 3 puanına hasret kaldılar. Zaten ligdeki puan durumunda bunun karşılığını gördüler. Psg’nin 19, Marsilya’nın 12 puanı var.  Sanki bu hafta iki takım arasındaki puan farkı 10 puana yükselecek gibi duruyor. Fakat 1.15 lik bir oran için Marsilya’yı karşıya almak yerine daha yüksek bir orandan bu riske girmeliyiz. Marsilya Psg’ye kaybeder fakat maçta kopma olmaz, Psg tek farkla maçı kazanır diye düşünüyorum. Zaten şampiyonluk umutları bence pek yok, onlar ilk üç içinde yer bulmayı hedefleyeceklerdir. Ama Psg bu maçtan puan kaybederse Nice takımını yakalamakta zorlanmaya başlar.

Marsilya için önemli bir gelişme yaşandı. Alınan kötü sonuçlardan sonra teknik direktörüne son verildi. Yerine ise Roma’nın eski teknik direktörü getirildi. Her zaman teknik adam değişikliği olumlu yansır. Ben bu yansımayı fark yememe olarak tanımlıyorum. Psg, Marsilya’yı 1 farkla yener. Oran 3.75

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.