Panama Kuzey İrlanda İddaa Tahmini 30.5.2018

Dünya Kupası bileti almayı başaran Panama, Hazırlık maçında Kuzey İrlanda ile karşı karşıya gelecek.

PanamaKuzey İrlanda arasında oynanacak olan karşılaşmanın iddaa oranları şu şekilde. Panama kazanır 1.75, beraberlik 2.80, Kuzey İrlanda kazanır ise 3.60 olarak açıklanmış.

Panama Dünya Kupası Yolcusu

Panama, Concacaf elemelerinde son maçta Kosta Rika karşısında aldığı 2-1’lik galibiyetle grubu 3. sırada bitirmeyi garantilemiş ve Dünya Kupası bileti almaya hak kazanmıştı. Ancak oldukça zor bir gruba düştüklerini belirtmek gerekiyor. Nisan ayında oynanan hazırlık maçınta Trinidad Tobago’yu deplasmanda 1-0 ile geçmişlerdi.

Kuzey İrlanda Dünya Kupası’nda Yok

Kuzey İrlanda ise Dünya Kupası bileti alamayan takımlardan biri. Eleme grubunda Almanya’nın ardından grubu 19 puan ile 2. sırada bitirip play off’a katılmayı başardılar ama play off’ta İsviçre’ye elenerek Dünya Kupası’na katılma şansını kaybettiler. En son oynadıkları hazırlık maçında Güney Kore’yi 2-1 ile geçmeyi başarmışlardı.

İddaa Tahmini

Kuzey İrlanda’da 2-3 as isim Panama maçı kadrosuna alınmadı. Ancak her ne olursa olsun Kuzey İrlanda’nın kadro kalitesi Panama’ya oranla çok daha önde. Kuzey İrlanda’nın çifte şans tercihine güveniyorum.

İddaa Oranı: 02 (ç) / 1.58

Bets10 Oranı: 02 (ç) / 1.67

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.