Midtjylland Osmanlıspor Uefa Avrupa Ligi Play Off Karşılaşması İddaa Yorumu

Avrupa Ligi’nde mücadele etmek isteyen temsilcilerimizden Osmanlıspor için bir engel daha kaldı. Danimarka temsilcisi Midtjylland’ı elemek ! Midtjylland Osmanlıspor karşılaşması 18 Ağustos Perşembe akşamı saat 19.30 da başlayacak ve mücadeleyi Beyaz Tv yayınlayacak. Karşılaşmanın hakemi Romanyalı Istvan Kovacs olurken müsabakanın iddaa oranları ev sahibi Midtjylland’ı favori olarak göstermiş. Ev sahibi ekibin galibiyet oranı 1.80 olurken, beraberlik ve Osmanlıspor’un galibiyetine 3.10 şeklinde aynı oran verilmiş. Bence temsilcimizin galibiyetine verilen oran uçuk olmuş. Ev sahibi Osmanlıspor olduğunda da Midtjylland’ı favori mi gösterecekler bunlar!

Rakiplerimiz belli olduğunda takımlarla ilgili bir kaç bilgi vermiştim ancak o günden bugüne Midtjylland’ın oynadığı karşılaşmalar var. Şunu söylemeliyim ki Midtjylland son oynadığı 3 karşılaşmayı da kazanamadı ve bu karşılaşmalardan sonuncusunu kaybetti. Ancak Avrupa karneleri fena değil denilebilir. Midtjylland Avrupa Kupaları’nda evinde oynadığı son beş maçta yenilmedi. Bu karşılaşmalardan 3 ü Midtjylland galibiyetiyle sonuçlandı. Fakat ev sahibi ilk defa bir Türk takımı ile karşılaşıyor. Neler olacağını maç esnasında göreceğiz.

Osmanlıspor ise gerek ligin başlaması gerekse bu karşılaşmanın önemi nedeniyle iyi motive olmak zorunda. .mustafa Reşit Akçay çok tecrübeli bir hoca. Osmanlıspor’un da Avrupa karnesi fena değil. Osmanlıspor Avrupa Kupaları’nda deplasmanda oynadığı üç maçta yenilmedi ve bu maçların ikisinde kalesini gole kapatmayı başardı. Yukarıda Osmanlıspor galibiyetine verilen orana bu yüzden tepki gösterdim.

Ben bu karşılaşmada temsilcimizin yenilmeyeceği kanaatindeyim. Kadro içerisindeki futbolculara da baktığımızda bizim oyuncularımız daha kaliteli ve daha değerli futbolcular. Temsilcimize başarılar dilerim. Herkese bol şanslar.

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.