Midtjylland Esbjerg İddaa Tahmini 12.07.2019

Danimarka Süperlig 2019/2020 sezonu bu hafta itibariyle başlıyor. 12 Temmuz Cuma günü start alacak karşılaşmada Midtjylland sahasında Esbjerg‘i konuk edecek.

MCH Arena Stadı’nda 20:00 itibariyle başlayacak karşılaşma için yurt dışı güvenilir bahis sitesi Bets10, Midtjylland galibiyetine 1.51 beraberliğe 4.30, Esbjerg galibiyetine ise 6.75 oran belirlemiş durumda.

Midtjylland Sezona Taraftarı Önünde Başlıyor

Geçtiğimiz sezon Danimarka Süperlig’i 2. sırada tamamlayan Midtjylland, şampiyonluğu Copenhag’a kaptırdı. Normal sezonu 26 karşılaşma sonunda 60 puanla 2. sırada tamamlayan ve Şampiyonluk Gurubu’na katılım hakkı elde eden ev sahibi, guruplarda 10 maça çıkarken Copenhag’a yetişmeyi başaramadı ve sezonu 2. olarak noktaladı. Yeni sezona şampiyonluk hedefiyle başlayan Midtjylland, önemli oyuncularını kadrosunda tutmayı başarırken yaptığı takviyelerle kadrosunu güçlendirdi. Sezonun ilk maçına taraftar desteğiyle çıkacak olan ev sahibi, galibiyete yakın taraf.

Esbjerg Kolay Lokma Değil

Esbjerg, sezonu Midtjylland deplasmanında açıyor. Son dönemlerde şampiyonluk yarışına dahil olmayı başaran rakibi karşısına deplasmanda çıkacak olan konuk ekibin işi oldukça zor. Geçtiğimiz sezon Danimarka Süperligi’ni 5. sırada tamamlayan ekip, Şmapiyonluk Gurubu’nu ise 3. sırada tamamladı. Copenhag ve Midtjylland’ın gerisinde sezonu noktalayan Esbjerg, rakibi karşısında verdiği son 4 sınavdan 2 beraberlik 2 galibiyetle ayrılmayı başardı. Özellikle son 2 maçtan çıkardıkları galibiyetle Midtjylland’a zor anlar yaşattı.

İddaa Tahmini

İki ezeli rakip sezonun ilk maçına çıkıyor. Son yıllarda şampiyonluk savaşı veren bu güçlü iki takımında sezonun ilk maçında skora katkı yapacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: Karşılıklı Gol Var / 1.55

Bets10 Oranı: Karşılıklı Gol Var / 1.75

31
yorum bölümü yakında aktif olacaktır.