Günün İddaa Kuponu (4) 11.07.2019

Günün en çok güvendiğim maçlarından oluşan kuponum hazır. Yayınlamış olduğum 3 maçlık kupona güvenim 7/10. Herkese bol kazançlı günler.

CRUSADERS – B36 TORSHAVN: MS 1 / 1.45 (iddaa) – 1.67 (bets10) = Kuzey İrlanda Ligi ekiplerinden biri olan Crusaders, geçtiğimiz sezon normal ligi 3. Sırada, Şampiyonluk Turu’nu ise 4. Sırada tamamlamıştı. Kuzey İrlanda Kupası finalinde Ballinamal’ı 3-0 mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Crusaders, böylelikle Avrupa Ligi Elemelerine katılmaya hak kazandı. Kadrolarında yer alan Paul Heatley ve Jordan Owens, geçtiğimiz sezon toplamda 28 gol atarak Crusaders’n en golcü oyuncuları konumundaydılar. B36 Torshavn ise Faroe Adaları ligi ekiplerinden biri. Uzun yıllardır Avrupa Ligi Elemelerine katılmayı başarıyorlar ama ilk turdan fazla ileriye gidemediklerini belirtmek gerek. Geçtiğimiz sezon ligi 53 puan ile 3. Sırada tamamlayan B36 Torshavn, Avrupa Ligi’nde ilk turda Crusaders’in rakibi oldu. Ligi Haziran ayında sona eren B36 Torshavn yeni sezona 2 hafta sonra başlayacak. Crusaders ev sahibi olmanın vermiş olduğu avantaj ile favori taraf. Ben ilk maçta zayıf B36 Torshavn karşısında kazanacaklarını düşünüyorum.

ABERDEEN – ROPS: H1 / 1.35 (iddaa) – 1.51 (bets10) = İskoçya Premier Ligi ekiplerinden biri olan Aberdenn, bildiğimiz gibi Celtic ve Glasgow Rangers’ın ardından en önemli 3. Takım olarak nitelendiriliyor. Geçtiğimiz sezonu İskoçya Ligi’nde 4. Sırada tamamlayan Aberdeen, İskoçya FA Kupası’nı Celtic’in kazanmasıyla birlikte doğrudan Elemelere katılmaya hak kazandı. Transfer döneminde kadrosunu Manchester United’dan James Wilson ve Derby County’den Craig Bryson ile güçlendiren Aberdeen’in bugün RoPS karşısında rahat bir galibiyet alması bekleniyor. RoPS ise Finlandiya Ligi takımlarından biri. İlk eleme turunda eşleşebilecekleri zor rakiplerden biri ile eşleştiler. Geçtiğimiz sezonu Finlandiya Veikkausliiga’da şampiyon Helsinki’nin ardından 2. Sırada tamamlamışlardı. Bu sezon ise  gidişatları pek iyi değil. 15 hafta sonunda sadece 4 galibiyet alabildiler ve ligin alt sıralarında yer alıyorlar. Aberdeen, Avrupa Ligi Ön Elemelerine alışık bir takım. Kendi liginde vasatı aşamayan RoPS’a karşı rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum. En az 2 fark ile kazanırlar.

KUPS KUOPİO – VİTEBSK: MS 1 / 1.65 (iddaa) – 1.86 (bets10) = Finlandiya temsilcisi KuPS Kuopio, geçtiğimiz sezon Veikkausliiga’da kendine 3. Sırada yer bulmş ve UEFA Avrupa Ligi’nde Öne Eleme oynamaya hak kazanmıştı. Geçen sezonda Avrupa Ligi Elemelerinde yer alan Finlandiya temsilcisi ilk turda Danimarka’nın Kopenhag takımına elenerek Avrupa Ligi’ne erken veda etmişti. Bu sezon karşılaşacakları rakibi Viteks ise daha kolay bir takım. Finlandiya Ligi’nde de bu sezon şampiyonluk mücadelesi veren Kuopio, lider Ilves Tampere’nin sadece 2 puan gerisinde. Vitebsk ise Belarus Ligi ekiplerinden biri. Geçtiğimiz sezonu ligde 4. Sırada tamamlayan Vitebsk, normal şartlarda UEFA Avrupa Ligi elemeleri oynayamıyordu ama Belarus Kupası finalinde Shaktyor Soligorsky’e 2-0 mağlup olan Vitebsk, finaldeki rakibi sezonu 2. Sırada bitirip kupaya uzandığı için otamatik olarak Avrupa Ligi Elemelerine katılmaya hak kazandı. Bu sezon ise Belarus Ligi’nde vasat bir performans gösteriyorlar. Son 5 haftada ligde sadece 1 galibiyet alabilen Vitebsk’in Kuopio deplasmanında işini zor olduğunu düşünüyorum. İki takımı kıyaslayacak olursak ev sahibi Kuopio daha formda bir takım. İlk maçtan Vitebsk karşısında kazanacaklarını düşünüyorum.

Toplam İddaa Oranı: 3.22

Toplam Bets10 Oranı: 4.69

22
yorum bölümü yakında aktif olacaktır.