Manchester City Steaua Bükreş Şampiyonlar Ligi Eleme Karşılaşması İddaa Tahminleri (24.08.2016)

futboltr_manchester_bukres

Bir yandan ligler devam ederken diğer yandan Avrupa’da Şampiyonlar Ligi’nde ve Avrupa Ligi’nde mücadele etmek isteyen takımların eleme maçları devam ediyor. Bunların arasında İngiliz Devi Manchester City ile Steaua Bükreş arasında oynanacak şampiyonlar ligi eleme mücadelesi 24 Ağustos Çarşamba akşamı saat 21.45 de başlayacak. İngiliz ekibinin galibiyet oranı elbetteki az (1.05) ancak ben sizlere handikaplı galibiyeti öneriyorum. Beraberlik oranı 5.50 olarak karşımıza çıkıyor. Romanya temsilcisinin galibiyet oranı ise 10.00 şeklinde belirlenmiş.

İlk karşılaşmada rakibini Romanya’da adeta hezimete uğratan Manchester City’de ligde oynanan Stoke City karşılaşması da 4-0 bitince takım daha bir şahlandı. Adeta gol makinesine dönüşen ekipte Sergio Agüero ve Nolito takımı öyle bir sırtladılar ki toplam 9 gol atılan iki karşılaşmada 5 gol Agüero atarken diğer 4 gol de Nolito’dan geldi. Adeta maç içerisinde birbiriyle yarışıyorlar. Dünya yıldızlarını barındıran ev sahibi ekip ilk karşılaşmanın rehavetini üzerinde taşımayacaktır bana sorarsanız. Stoke maçının da müthiş bir galibiyetle sonuçlandığını hesaba katarsak şunu söyleyebilirim. Bu tarz takımlar kolay kolay yorulmuyor. Lig ile Avrupa Kupaları mücadeleleri her zaman birbirinden ayrı tutuluyor. Bu maçta da Agüero veya Nolito’dan gol yada goller seyredeceğimize inanıyorum.

Rakip takım ise Manchester karşısında alınan hezimetten sonra kendi evinde Dinamo Bükreş ile 1-1 berabere kaldı. Üstelik rakip takım 10 kişiydi. Dolayısıyla bu bir yorgunluk belirtisidir ve İngiltere’ye de yorgun ve turdan vazgeçmiş geleceklerini düşünüyorum.

Karşılaşmanın sonunda Manchester City’nin yine farklı galibiyetini izleyeceğimizi düşünüyorum. Handikaplı galibiyet oranı 1.40 olan Manchester City kuponlara banko olarak yazılmalıdır.

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.