Yenilikler
Anasayfa / Banko İddaa Tahmini / Malaga Osasuna La Liga Açılış Maçı Analizi (19.08.2016) İddaa Tahminleri

Malaga Osasuna La Liga Açılış Maçı Analizi (19.08.2016) İddaa Tahminleri

Malaga Osasuna maçı, 2016-2017 sezonu için La Liga’da açılış maçı olacak. 19 Ağustos 2016 Cuma günü 21:45’te başlayacak mücadelenin sürprizlere açık olduğunu söyleyerek başlayabiliriz. Buna nasıl ulaştığımızı ise ilerleyen satırlarda aktaracağız. Öncelikle iddaa tahminleri Malaga üzerine olacak dostlarımız, 1.50 oran ile karşı karşıya olacaklar. Deplasman takımına 4.30 ve beraberliğe de 3.30 konulmuş. Bu maçta 2.5 altın 1.45 olduğunu görüyoruz ki bu da bize hemen zor geçeceği yönünde ipuçları veriyor. Yabancı bahis firmaları oranlarda neler yapmış dersek, 1.65’in iç saha ekibinde yazılı olduğunu fark ederiz. Beraberlikte 3.60 ve Osasuna’da da 5.75 var. Eğer 2 gol ve daha aşağısı olacak diyorsanız, yurt dışı piyasası 1.60 civarlarında rakamlar sunuyor.

Malaga Osasuna Takım Formları

Sezon start alıyor, ancak özellikle Malaga ekibi epeyce fazla bir hazırlık maçı ile bu dönemi geçirdi diyebiliriz. 16 Temmuz’dan bugüne gelene dek 8 kere maça çıkmış olmaları bir hayli iddialı bir rakam. Fortuna Düsseldork, Al Ahli gibi ekipler olsa da, sonralarda Sampdoria, Almeria ve son olarak Cadiz ile maçlar yaptılar. Bu maçlarda sadece bir kez berabere kalıp diğer hepsini kazanmaları da önemli.

Osasuna da ikinci ligden bu yıl çıktı ve ne yapacakları soru işareti olan bir takım. Sadece 4 hazırlık maçı yaptılar ve bir kere berabere kalıp diğerlerini kaybettiler. Bu maç öncesi çok da hazır olduklarını söyleyemiyoruz. Tek olumlu olan şey ise Toulouse, Cadiz, Bordeaux ve Eibar ile karşılaşmış olmaları olarak duruyor.

İki takım bundan 2 yıl önce La Liga’da karşılaştıkları zaman iki maçı da deplasman ekipleri kazanmıştı. Aralarında ligde oynadıkları son 8 maçın 7’sinin 2.5 alt bittiğini söylemeliyiz. Ayrıca Malaga’nın ev sahipliğindeki son 4 lig maçının 3’ü 1-0 ve bir tanesi 1-1 bitti.

Osasuna’nın tamamen bir savunma takımı olarak bu yılı geçireceklerini şimdiden söyleyebiliriz ve birçok maçları da 0-1 gol aralığında bitebilir. Bu maçta ise Malaga’nın evindeki güçlü yanlarının ilk maçta ne kadar çıkacağı çok önemli. 2.5 alt iddaa seçimi epeyce mantıklı gibi durmakta. Her ne kadar ev sahibi galibiyete daha yakın gibi dursa da ilk maçtan maç sonucu oyunundan uzak durmak gerekir. 3 gol olmaz diyebiliriz.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Mustafa Bayrak

Yaklaşık 15 yıldır her konuda yazmaktayım. Sporun iç dinamiklerini ve istatistiklerini kullanırım. İngilizce Türkçe sektör dergilerinin çevirmenliğini yapmaktayım, Londra merkezli bir derginin spor ve yaşam bölümlerinin editörüyüm. İngilizce kitapların Türkçeye çevrilmesi konusunda çalışmalarım var.

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu (4) 20.04.2024

İddaa bülteninde yer alan güvendiğim maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol …

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu (3) 20.04.2024

Günün maçları arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar diliyorum. Boavista – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir