Yenilikler
Anasayfa / Almanya Bundesliga / Köln Mönchengladbach Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 8 Nisan 2017

Köln Mönchengladbach Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 8 Nisan 2017

Bir diğer önemli mücadelede Köln ve Mönchengladbach karşı karşıya geliyor. Karşılaşmanın önemi, iki takımın da Avrupa bileti için uğraşmasından meydana geliyor. Tıpkı diğer karşılaşmalar gibi, bu maçın da başlama saati 16.30 olacak. Mücadelenin programdaki iddaa kodu 227, Köln galibiyeti 2.20, beraberlik 3.00, Mönchengladbach 2.40 oranlarına sahip. Toplam gol oyununda 2.5 Alt 1.50, 2.5 Üst 1.85 rakamlarıyla oranlanmış.

Köln üst üste 5 maçtır kazanamayıp oldukça kötü bir süreç geçiriyordu ki, baktılar Avrupa bileti ellerinden gidiyor kendilerini toparlamayı başardılar. Son 3 maçta 2 galibiyet, 1 de mağlubiyet aldılar. Toplamda da zor kaybettiklerini söyleyebiliriz, 10 galibiyetleri, 10 beraberlikleri varken, yalnızca 7 kez kaybettiler. Attıkları gol sayısı 39 iken, kalelerinde 31 gol görmüş durumdalar. İç sahada daha da başarılı oldukları çok aşikar. Yalnızca 1 yenilgi yaşadıkları evlerinde, 7 maç kazanıp, 5 maçtan da beraberlikle ayrılmışlar. Attıkları gol sayısı 20 iken, kalelerinde de yarısını görmüş durumdalar. Takımının en başarılı ve golcü oyuncusu Anthony Modeste. Fransız yıldız 30 maçta attığı 24 gol ile başarının en büyük mimarlarından biri. Marcel Risse ve Yuya Osako, takımlarını bu maçta yalnız bırakmak zorunda olan isimler.

Mönchengladbach da Avrupa potasından uzakta olmamasına rağmen, görüntü olarak pek o ışığı vermiyor. 3 maçlık kazanamama serilerine son karşılaşmalarını kazanıp son verdiler. Toplam 27 maçta, 10 galibiyet, 6 beraberlik, 11 de mağlubiyet almış durumdalar. Attıkları gol sayısı 31 iken, kalelerinde 34 gol görmüş durumdalar. Dış sahadaki formları ise biraz ilginç. Genel durumları kötü görünüyor, sonrasında 3 maç arka arkaya kazanılar. Zaten bu kazandıkları toplam galibiyet sayısına tekabül ediyor. Ondan sonraki iki maçlarında, yani son iki maçlarında galibiyet göremediler. Toplam 3 galibiyet, 3 beraberlik, 7 de mağlubiyet almış durumdalar. Attıkları gol sayısı 10 iken, kalelerinde 22 gol görmüş durumdalar. Orta sahada iki önemli isim Fabian Johnson ve Christoph Kramer, sakatlıkları sebebiyle bu maçta oynayamayacaklar.

Çok ortada bir maç olduğunu söyleyebilirim. Ev sahibi olma avantajıyla birlikte Köln daha ağır basıyor fakat onlara da pek güvenmeye gelmiyor. Bu yüzden ben temkinli yaklaşıp, tercihimi kaybetmeyecekleri yönünde kullanıyorum.

İddaa Oranı: 10 ÇŞ / 1.27

Bets10 Oranı: 10 ÇŞ / 1.37

 

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Can Şentürk

Merhabalar. 1989 yılında Bursa'da dünyaya geldim. İlköğretim ve lise eğitimimi Bursa'da tamamladıktan sonra üniversite eğitimimi de Antalya Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Spora olan ilgim çocukluğumdan beri devam etmekte. Ortaokul zamanlarımda basketbol oynamaktaydım. Bursa il birinciliğine sahip takımımızın,30 dakika süre alan afacan 1 numarasıydım. Futbolda ise babamın da üstün ilgisinden dolayı yaklaşık 7 yaşımdan beri çeşit çeşit dijital platform üyelikleriyle sıkı bir izleyiciyim. Neredeyse Avrupa'nın üst düzey bütün liglerini keyifle takip ediyorum. Hep beraber güzel paylaşımlarda bulunmayı diler, saygılarımı sunarım.

Mutlaka bakın

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa Kuponu (3) 06.10.2022

Güvendiğim maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar diliyorum. Arsenal – …

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa Kuponu (2) 06.10.2022

6 Ekim 2022 tarihli maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.