İtalya Fransa Hazırlık Maçı Yorumu İddaa Tahmini (01.09.16)

Milli takım heyecanı kısa bir aranın ardından yeniden başlıyor. Bu defa çok daha zorlu ve çetin bir süreç bizi bekliyor. Dünya Kupası’na dahil olmak kıta şampiyonlarına katılım hakkı elde etmekten çok daha zor. Hatırlanacağı üzere Euro 2016’ya katılmak için eleme gruplarını 3. Sırada bitirmek bile yeterli olabiliyordu. Fakat Dünya Kupası’nda sadece birinci olan takımlar ve playoffu geçen 2. takımlar yer alacak. Hal böyle olunca takımlar bu eleme maçlarına çok iyi hazırlanıyor.

futboltr_italya_almanya

Bu takımlardan ikisi daha önce iki defa final oynamış olan İtalya ve Fransa. Avrupa’nın iki dev takımı hazırlık maçında İtalya’da mücadele edecek. Bu müthiş maçın İddaa oranları ise dengeli verilmiş. Her iki takımın da galibiyet oranı 2.30. Beraberlik tercihi ise 2.80.

İtalya’nın Euro 2016 performansı oldukça iyiydi. İtalya milli takımı çeyrek finalde Almanya’ya karşı penaltılar sonucunda kaybetmişti. Onun öncesindeki performansları göz doldurucuydu. Özellikle oyuncular arasında Zaza dikkat çekici bir yükselişe sahipti. Öne çıkan diğer unsur ise etkili genç teknik adamları Conte’ydi. Conte maçlarda çok motive durumdaydı. Şimdi aynı hırsı Chelsea maçlarında da görüyoruz.

Fransa ise evsahibi olduğu bir turnuvayı geride bıraktı. Evsahibi olarak finale kadar yükseldiler. 98 ve 2000 yıllarında üst üste iki kez kupa kaldıran Horozlar, bu başarıya bir kez daha yaklaşmıştı. Fakat finalde Ronaldo’suz Portekiz’e mağlup oldular. Son 5 maçlarında 2 beraberlik 2 Fransa galibiyeti 1 tane de İtalya galibiyeti göze çarpıyor.  Bu defa ilk yarı 0 demek istiyorum.

 

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.