Ekvator Brezilya Hazırlık Maçı Yorumu İddaa Tahmini (02.09.16)

Hazırlık maçları Avrupa’da devam ederken Güney Amerika’da diğer yandan eleme grup maçları başladı. Hatta gruplarda 6 maç geride kaldı. Dünya Kupası’na katılacak ilk takımlar buradan, Afrika’dan ve Asya kıtasından belli olacak. Güney Amerika kıtasındaki milli takımlarda gözle görülür bir yükseliş söz konusu. Bunu en son 2014 yılındaki Dünya Kupası süresince gördük. O kupada neredeyse bütün Güney Amerika takımları gruplarından çıktı. Özellikle Kolombiya Kostarika Arjantin üst düzey futbol oynadı. Evsahibi Brezilya da facia Almanya maçı hariç, yarı finale kadar iyiydi. Şimdi aynı Brezilya güçlü Ekvator deplasmanına çıkacak.

brazil 2

Maçın İddaa oranları  2.00 2.90 2.60 şeklinde. Brezilya’ya verilen oranlar şaşırtmasın, bu kıtadaki eleme maçlarında inanılmaz sürpriz sonuçlar çıkabiliyor. Ayrıca deplasmanda kazanmak rakım gibi coğrafi etmenlerden dolayı zorlaşıyor. Ekvator son dönemlerdeki bütün dünya kupalarında yer almayı başaran bir ekip.

Ekvator şu anda 13 puanla 2. Sırada. Rakibi Brezilya’nın durumu ise iç karartıcı. Brezilya 9 puanla şu anda 6. Sırada. Bu da onu playoffun dışına iter.  Daha grupta uzun bir maraton var. Toplamda 12 maç daha yapacaklar. Brezilya’nın kendini play off içine atması için çok şans var. Onları en son 23 yaşaltı takımlarıyla olimpiyat oyunlarında izlemiştik. Orada Neymar’lı genç Brezilya şampiyon olmayı başarmıştı.

Ekvator bir ay içinde 2 kez Abd’ye mağlup oldu. Brezilya’da oynadıkları son maç golsüz bitmişti. Ekvator Brezilya maçında yüksek tempo bekliyorum. Bu da maçı KG Var yapacaktır diye düşünüyorum.

 

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.