Günün İddaa Kuponu (2) 16.10.2018

16 Ekim Salı günü için en güvendiğim 3 maçı sizler için derledim. Günün banko kuponu karşınızda. Bol şanslar dilerim.

Fransa – Almanya: MS 1 / 1.55 (iddaa) – 1.84 (bets10) = 2018 Dünya Kupası’nda şampiyonluğa ulaşan Fransa, UEFA Uluslar Ligi’ne de iyi başladı diyebiliriz. Grubun ilk maçında Almanya ile golsüz berabere kalan Didier Deschamps’ın öğrencileri, grubun ikinci maçında ise Hollanda’yı 2-1’lik skor ile geçerek topladığı 4 puan ile lider konumda yer alıyor. 4 gün önce hazırlık maçında İzlanda ile 2-2 berabere kalmalarına rağmen iyi bir performans göstermişlerdi. Almanya ise son dönemlerde ciddi bir düşüş içinde. 2018 Dünya Kupası’nda gruptan çıkamayan Panzerler, büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. UEFA Uluslar Ligi’nde de Hollanda ve Fransa ile aynı grupta yer alan Almanya, oynadığı 2 maçta sadece 1 puan alabildi ve grubun son sırasında yer alıyor. 4 gün önce Hollanda’ya deplasmanda 3-0 kaybeden Almanya’nın henüz grupta golü bulunmuyor. Fransa maçın favorisi. Almanya’ya göre çok daha etkili bir futbol oynuyorlar. Formsuz Almanya’yı devirirler.

Norveç – Bulgaristan: MS 1 / 1.45 (iddaa) – 1.63 (bets10) = Norveç’in 3 gün önce grubun son sırasında yer alan Slovenya karşısında kazanmasını bekliyordum ve beklediğim de oldu. Slovenya’ı tek olle geçerek lider Bulgaristan’ın takibini sürdürdüler. Bugün Bulgaristan karşısında kazanmaları halinde liderliğe yükselecekler. İç sahada oynadığı 2 maçı da gol yemeden kazanan Norveçi gruptaki tek mağlubiyetini bugün karşılaşacağı Bulgaristan’a karşı deplasmanda 1-0’lık skor ile almıştı. Bulgaristan ise sürpriz sonuçlar almaya devam ediyor. Grubun ilk 2 maçında Slovenya ve Norveç’i mağlup etmeyi başaran Petar Hubtchev’in ekibi 3 gün önce de Güney Kıbrıs’ı mağlup etmeyi başarmış ve 3 maçta 9 puan toplayarak liderliğini korumuştu. Bugün Norveç deplasmanında zor bir maça çıkacaklar. İlk maçta Norveç’i 1-0 mağlup etmelerine rağmen oynadıkları oyun ile sınıfta kalmışlardı. Bulgaristan ilk maçı 1-0 kazandı ama oynanan futbol çok vasattı. Norveç’in bu kez aynı hatayı yapmayacağını düşünüyorum. İç sahada kazanarak Bulgaristan’dan liderliği alırlar.

Slovenya – Güney Kıbrıs: MS 1 / 1.50 (iddaa) – 1.66 (bets10) = Slovenya UEFA Uluslar Ligi’nde yer aldığı grupta büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Grupta oynadıkları 3 karşılaşmada henüz puan alma başarısı gösteremediler. Bulgaristan’a 2-1, Güney Kıbrıs’a 2-1 ve son olarak 3 gün önce Norveç’e deplasmanda 1-0 ile boyun eğdiler. Bu mağlubiyet ile birlikte gruptan çıkma şansları kalmadı. Güney Kıbrıs ise Slovenya’ya nazaran daha iyi bir grup dönemi geçiriyor. Grubun ilk maçında Norveç’e 2-0 kaybeden Güney Kıbrıs, ikinci maçta Slovenya’yı iç sahada 2-1 ile geçip sürpriz bir galibiyet almıştı. 3 gün önce ise Bulgaristan’a deplasmanda 2-1 kaybettiler. Slovenya, kadro kalitesi olarak Güney Kıbrıs’tan daha iyi bir takım. Grupa henüz puanları yok ama ben bugün Güney Kıbrıs’ı mağlup edip ilk galibiyetlerini almalarını bekliyorum.

Toplam İddaa Oranı: 3.37

Toplam Bets10 Oranı: 4.97

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.