Günün İddaa Kuponu 16.10.2018

Günün en çok güvendiğim maçlarından oluşan kuponum hazır. Yayınlamış olduğum 3 maçlık kupona güvenim 7/10. Herkese bol kazançlı günler.

İrlanda Cumhuriyeti – Galler: 02 (ç) / 1.35 (iddaa) – 1.53 (bets10) = İrlanda Cumhuriyet, Danimarka ve Galler’in bulunduğu grupta son sırada yer alıyor. Oynadıkları 2 karşılaşmada sadece 1 puan alabildiler. Grubun ilk maçında Galler’e deplasmanda 4-1 kaybetmişlerdi. Bu maçın ardından 3 gün önce iç sahada Danimarka ile golsüz berabere kaldılar. Bugün Galler karşısında kazanmaları halinde lider Danimarka ile puanlarını eşitleyecekler. Galler ise hazırlık maçında İspanya’ya farklı mağlup olmuştu. UEFA Uluslar Ligi grubunda oynadıkları 2 maçta sadece İrlanda Cumhuriyeti’ni mağlup edebildiler. Grubun son maçında deplasmanda Danimarka’ya 2-0 kaybetmişlerdi. Bugün İrlanda Cumhuriyeti deplasmanında kazanmaları halinde liderliğe yükselecekler. İrlanda Cumhuriyeti maçın favorisi olarak gösteriliyor ama grubun ilk maçında hiçbir varlık gösteremeyip Galler’e 4-1 kaybetmişlerdi. Ben Galler’in yine bir sürpriz yapabileceğini düşünüyorum. Bu kez de en az 1 puan alırlar.

Ukrayna – Çek Cumhuriyeti: MS 1 / 1.60 (iddaa) – 1.73 (bets10) = Andriy Shevchenko’nun öğrencileri UEFA Uluslar Ligi’nde Çek Cumhuriyeti ve Slovakya ile aynı grupta yer alıyor. Grupta oynadıkları 2 karşılaşmadan da galibiyet ile ayrılan Ukraynna, 6 puan ile lider konumda. Bugün 2. sıradaki Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacaklar. Kazanmaları halinde büyük bir avantaj yakalayacaklarını belirtelim. 6 gün önce Ukrayna, hazırlık maçında İtalya ile 1-1 berabere kalmıştı. Shevchenko’nun öğrencileri son oynadığı 9 karşılaşmada da mağlubiyet yüzü görmedi. Çek Cumhuriyeti grubun ilk maçında kendi sahasında Ukrayna’ya 2-1 kaybetmişti. Bu maçın ardınan hazırlık maçında Rusya’ya 5-1 kaybettiler ama rotasyonlu bir kadro ile sahadalardı. 3 gün önce ise grubun ikinci maçında deplasmanda Slovakya’yı 2-1 mağlup ederek sürpriz bir galibiyete imza attılar. Ukrayna maçın favorisi. Bugün kazanmaları halinde puan farkını 6’ya çıkartacaklar. Shevchenko ve öğrencilerine güveniyorum.

Fransa – Almanya: MS 1 / 1.55 (iddaa) – 1.84 (bets10) = 2018 Dünya Kupası’nda şampiyonluğa ulaşan Fransa, UEFA Uluslar Ligi’ne de iyi başladı diyebiliriz. Grubun ilk maçında Almanya ile golsüz berabere kalan Didier Deschamps’ın öğrencileri, grubun ikinci maçında ise Hollanda’yı 2-1’lik skor ile geçerek topladığı 4 puan ile lider konumda yer alıyor. 4 gün önce hazırlık maçında İzlanda ile 2-2 berabere kalmalarına rağmen iyi bir performans göstermişlerdi. Almanya ise son dönemlerde ciddi bir düşüş içinde. 2018 Dünya Kupası’nda gruptan çıkamayan Panzerler, büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. UEFA Uluslar Ligi’nde de Hollanda ve Fransa ile aynı grupta yer alan Almanya, oynadığı 2 maçta sadece 1 puan alabildi ve grubun son sırasında yer alıyor. 4 gün önce Hollanda’ya deplasmanda 3-0 kaybeden Almanya’nın henüz grupta golü bulunmuyor. Fransa maçın favorisi. Almanya’ya göre çok daha etkili bir futbol oynuyorlar. Formsuz Almanya’yı devirirler.

Toplam İddaa Oranı: 3.34

Toplam Bets10 Oranı: 4.87

80
yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.