Günün İddaa Kuponu (2) 10.09.2019

Günün güvendiğim maçlarından oluşan kuponum hazır. Yayınlamış olduğum 3 maçlık kupona güvenim 7/10. Herkese bol kazançlı günler.

Moldova – Türkiye: MS 2, 1.25 (iddaa) – 1.31 (bets10) ; Moldova, grupta Andorra ile beraber en zayıf iki takım olarak lanse ediliyor. Tabi Fransa, İzlanda ve Türkiye’nin bulunduğu grupta sürpriz yapma ihtimalleri yok denecek kadar az. Grupta oynadıkları 5 karşılaşmada sadece Andorra karşısında kazanabilen Moldova, 3 puan ile grupta 5. sırada yer alıyor. Grupta oynadıkları son karşılaşmada İzlanda deplasmanında da mağlup olan Moldova, rakibine 3-0 kaybetmişti. Bugün Türkiye karşısında da işleri bir hayli zor. Türkiye, grupta bildiğimiz gibi Fransa ve İzlanda ile kıyasıya bir yarış içinde. 3 gün önce grubun 5. Maçında iç sahada Andorra karşısında bir türlü golü bulamayan Milliler, Ozan Tufan’ın 89. Dakikada attığı golle rakibini 1-0 mağlup ederek altın değerinde bir 3 puan almıştı. Bu galibiyet gruptaki umutları korumak adına da son derece önemliydi. Tabi Burak Yılmaz ve Cengiz Ünder’in olmayışı önemli bir handikaptı Türkiye adına. Bugün de Moldova karşısında ne yapıp ne edip kazanılması gereken bir maç. Türkiye’nin kazanmaktan başka çaresi yok. Özellikle İzlanda’nın Arnavutluk deplasmanına konuk olacağını düşünürsek Türkiye’nin alacağı bir galibiyet umutları koruyacak. Türkiye’ye güveniyorum.

Arnavutluk – İzlanda: MS 2, 2.10 (iddaa) – 2.31 (bets10) ; Arnavutluk’un bildiğimiz grupta 2 galibiyeti bulunuyor. Bunlardan birini Andorra’ya diğerini ise Moldova’ya karşı aldılar. Yani kısacası grubun en zayıf 2 takımını mağlup ederek 6 puan ile 4. Sıraya yerleştiler. Gruptan çıkma iddiaları oldukça zor. Zaten lider Fransa ile aralarındada 6 puanlık fark var. 3 gün önce Fransa deplasmanında alışılagelmişin dışında bir futbol oynayan Arnavutluk, yaptığı bireysel hatalar ve savunmadan çıkarken kaptırdığı toplar neticesinde rakibine 4-1 kaybetti. İzlanda ise yoluna devam ediyor. Türkiye karşısında alınan 2-1’lik galibiyetin ardından grubun 5. Maçında iç sahada konuk ettikleri Moldova’yı 3-0 ile geçerek zirve takibini sürdürdüler. Lider Fransa ve 2. Sıradaki Türkiye ile eşit puana sahip olan İzlanda’nın bugün yaşayacağı herhangi bir puan kaybında işlerin zora gireceğini belirtelim. İzlanda maçın favorisi.  Arnavutluk son maçta vasatı aşamamıştı. İzlanda’da zor bir rakip. Diş geçirebileceklerini düşünmüyorum.

Fransa – Andorra: 3.5 ÜST, 1.20 (iddaa) – 1.27 (bets10) ; 2018 Dünya Kupası’nda şampiyonluğa ulaşan Fransa, EURO 2020 Avrupa Şampiyonası’nın da favori takımlarından biri. Liderlik için grupta İzlanda ve Türkiye ile yarışan Deschamps’ın öğrencileri, grupta oynadığı 5 karşılaşmada 4 galibiyet alırken, tek mağlubiyetini Türkiye’ye karşı aldı. 3 gün önce iç sahada Arnavutluk’u konuk eden Fransa, rakibini Coman’ın 2 gol attığı karşılaşmada 4-1 mağlup ederek gruptaki liderliğini sürdürdü. Bugün de Andorra karşısında maçın net favorisi olan Fransa’nın rahat bir galibiyet alması bekleniyor. Andorra ise grubun en zayıf takımı desek yeridir. Grupta oynadıkları 5 karşılaşmada henüz puan alma başarısı gösteremediler ve puansız olarak grupta son sırada yer alıyorlar. Bildiğimiz gibi 3 gün önce Türkiye deplasmanında hücumda hiçbir varlık gösteremeyen Andorra, Türkiye’nin oyun temposunu yavaşlatıp, zaman geçirip ve katı bir savunma kurgusuy ile sahaya çıkarak puan alma hedefindeydi ama 89. Dakikada yedikleri golle sahadan yine puansız ayrıldılar. Fransa maçın net favorisi. Özellikle iç sahada çok farklı oynuyorlar. Son maçta Arnavutluk’u 4-1 ile geçen Deschamps’ın öğrencileri Andorra karşısında da farklı bir galibiyet alır. En Az 4 gol izleriz.

Toplam İddaa Oranı: 3.15

Toplam Bets10 Oranı: 3.84

1.284