Günün İddaa Kuponu 1.6.2018

Günün Banko İddaa Kuponu

Günün Banko İddaa Kuponu

Günün hazırlık maçlarından oluşturmuş olduğum iddaa kuponu hazır. Herkese boş şans.

Çek Cumhuriyeti – Avustralya: MS 1 / 2.10 (iddaa) – 2.35 (bets10) = Çek Cumhuriyeti, Dünya Kupası Elemelerinde pek parlak bir performans gösteremedi ve grubu 3. sırada tamamlayarak Dünya Kupası bileti alamadı. Almanya’nın olduğu grupta en azından 2.’lik şansları bulunuyordu ama Kuzey İrlanda karşısında alınan mağlubiyetle tüm umutları tükendi. Hazırlık maçlarında ise İzlanda, Katar ve Çin’i mağlup eden Çek Cumhuriyeti, Uruguay’a 2-0 ile boyun eğdi. Avustralya ise Asya Elemelerinde grubunu Japonya ve Suudia Arabistan’ın ardından 3. sırada bitirerek play off’a katılmaya hak kazanmıştı. Play off’ta Honduras ile ilk maçta deplasmanda golsüz berabere kalan Avustralya, rövanş maçını 3-1 kazanarak Dünya Kupası bileti almaya hak kazandı. Elemelerin ardından 2 hazırlık maçı oynayan Avustralya, Norveç’e 4-1 kaybederken Kolombiya ile de golsüz berabere kaldı. Çek Cumhuriyeti’ni galibiyete bir adım daha yakın görüyorum. 2.10’luk orandan Çek Cumhuriyeti galibiyeti denenebilir.

Fransa – İtalya: MS 1 / 1.50 (iddaa) – 1.63 (bets10) = Fransa, Dünya Kupası öncesi son hazırlık maçında İtalya ile kozlarını paylaşıyor. Elemelerde grubunu lider olarak tamamlayan Didier Deschamps’ın ekibi elemelerin ardından oynadığı 5 hazırlık maçında 3 galibiyet almayı başardı. Almanya ile 2-2 berabere kalan ve Kolombiya’ya 3-2 kaybeden Fransa, son 2 hazırlık maçında Rusya’yı 3-1, İrlanda Cumhuriyeti’ni ise 2-0 ile geçmeyi başardı. İtalya ise bu sezon elemelerde büyük bir hayal kırıklığı yaratmasına rağmen play off’a kalmayı başarmıştı. Ancak play off’ta İsveç’e 1-0 ile boyun eğen İtalyanlar, 2018 Dünya Kupası bileti almayı başaramadı. Son 3 hazırlık maçında da iyi bir performans gösteremediklerini belirtelim. Arjantin’e 2-0 kaybeden İtalya, İngiltere ile 1-1 berabere kalırken, son oynadığı hazırlık maçında Suudi Arabistan’ı 2-0 ile geçmişti. Fransa’yı mücadelede favori olarak görüyorum. İltalyanlar oldukça formsuz. Fransa galibiyete yakın taraf.

Mısır – Kolombiya: MS 2 / 1.40 (iddaa) – 1.55 (bets10) = Mısır, Salah önderliğinde Dünya Kupası bileti almayı başardı. Kongo karşısında son dakikada Salah’ın penaltı golüyle galibiyet gelmiş ve Mısır, tarihinde önemli başarılardan birine imza atmıştı Dünya Kupası’na katılarak. Hazırlık maçlarında ise pek iyi bir görüntü çizemediler. Portekiz’e 2-1, Yunanistan’a ise 1-0 kaybettiklerini belirtelim. Üstelik takımın en önemli oyuncusu Salah, sakatlığı sebebiyle forma giyemeyecek. Kolombiya bana göre Dünya Kupası’nın en potansiyelli takımlarından biri. Özellikle hücum hatlarının ne kadar üretken olduğunu Fransa karşısında görmüştük. Hazırlık maçlarında Çin’i 4-0, Fransa’yı 3-2 mağlup ederlerken, son hazırlık maçında Avustralya ile golsüz berabere kaldılar. Mısır’da Salah’ın olmaması çok önemli bir eksik. Kolombiya’nın rahat bir galibiyet almasını bekliyorum.

Toplam İddaa Oranı: 4.41

Toplam Bets10 Oranı: 5.93

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.