Yenilikler
Anasayfa / Brezilya Serie A / Gremio Santos Brezilya Serie A Maçı Yorumu (30.06.16) İddaa Tahmini

Gremio Santos Brezilya Serie A Maçı Yorumu (30.06.16) İddaa Tahmini

 Brezilya liginde çekişmeli bir maç: Gremio Santos. Özellikle ligdeki puan durumuna bakarsak Gremio Santos maçının zorluk derecesi ortaya çıkıyor. Maçtaki İddaa oranları sırasıyla 1.80, 3,00 ve 3,20. Doğrudan taraf bahsi yerine alt üst oynamak isteyenler için de cazip bir maç olabilir. 2.5 alt seçeneğinin karşılığı 1,50, üst seçeneğinin oranı ise 1,85.

Gremio takımı 11 maç sonunda 18 puanla 5. sırada kendine yer buldu. Gremio takımının bu sene oynadığı maçlara baktığım zaman bir konu dikkatimi çekti. Takım 11 maçın 5 tanesinde kırmızı kart görmüş. Bu durum, takımın ya motivasyon sorununa, ya da aşırı motivasyona işaret edebilir. Geçen sene çok centilmen bir görüntü ortaya koyan Gremio’nun bu sene bu kadar agresif ve sert bir futbol oynaması şaşırtıcı. Gerçi Brezilya liginde maçlarda kırmızı kart oranı yüksek, ama yine de bu rakam anormal. Son maçta kırmızı kart gören Boretti, bu maçta yer alamayacak. Son iki haftada mağlup olan Gremio, eksik kalmanın bedelini ödüyor. Liderin 4 puan gerisindeler, kart gördükleri maçlarda puan kaybetmeselerdi, şimdi Palmerias’ın önünde yer alacaklardı.

Santos takımı 19 puan ve 9 averajla 3. Sırada yer alıyor. Onların durumu Gremio’ya oranla biraz daha iyi. Fakat bana göre Gremio, Santos’tan daha etkili bir takım. Santos, dışarıda kolay kazanabilen bir takım değil. Fakat çok formda bir dönemdeler, son 6 maçın 5 tanesini kazandılar. Üstelik bu 5 galibiyetin 4 tanesi, en az iki farkla gelmiş. Kazandığı maçları domine edebilen bir takımlar, üstlerine gelen takımlara karşı çok kolay boşluklar bulabiliyorlar, çünkü genç ve hızlı kontra oyuncuları var. Vitor, 5 golle takımda şu ana kadar en popüler futbolcu durumunda. Ben bu zorlu maçın kazananı evsahibi Gremio olacaktır diyorum.

 

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa ve Bahis Kuponu 06.02.2023

İtalya Serie A Ligi kapsamında 6 Şubat Pazartesi günü sahne alacak mücadeleleri, kupon olarak hazırladık. …

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa Kuponu 06.02.2023

İddaa bülteninde yer alan maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir