Yenilikler
Anasayfa / Bahis sitesi / Golden State Oklahoma City Thunder Batı Konferansı Final Maçı (31 Mayıs 2016) İddaa Yorumu

Golden State Oklahoma City Thunder Batı Konferansı Final Maçı (31 Mayıs 2016) İddaa Yorumu

Mayıs ayının son gecesi harika bir final maçına sahne olacak. Daha doğrusu finalin finali demek çok daha doğru olacak. Nba Natı konferansında final mücadelesi veren Oklahoma ve Golden State seri 3-3′e geldiği için son bir maç daha yapacaklar. Bu maçı kazanan zorlu Batı konferansının şampiyonu olacak. Nba’yi takip edenler bilir, Nba‘nin güç dengesi tümüyle Batı konferansındadır. Doğu takımları, Batı konferansındaki takımlara oranla daha vasat. Batı’da Oklahoma, San Antonio, Clipers, Golden State, Portland, Houston gibi takımlar var. Dikkat edilirse bunların tamamı hücum kimliğiyle öne çıkan takımlar. İşte bu hücum gücünün zirvesinde yer alan iki takım Batı’da finale kadar yükseldiler.

Benim en sempati beslediğim takım Oklahoma City Thunder ve Golden State arasındaki maç Türkiye saatiyle, 04:00’de başlıyor. Maç her zaman olduğu gibi yine Tv 8 ekranlarında olacak. Bu maçı kazanan hem konferans şampiyonu olacak, hem de Batı’dan gelen şampiyonla, büyük finali oynamaya hak kazanacak. Bu finalin adı geçen sene olduğu gibi Cleveland ve Golden State olacak gibi duruyor. Bir Oklahoma sever olarak bunları söylemek kendi adıma üzücü, ama ortada bariz acı gerçekler var. Oklahoma‘nın 7. maç sonunda Golden State deplasmanında bir kez daha galip gelmesi bana pek mümkün görünmüyor. Golden State aynı hataya bir kez daha izin vermez diye düşünüyorum. Akıcı hücum basketbolunu kendi evinde yansıtmayı beceren Golden State, iki süperstarla oynayan Oklahoma‘ya yol verecektir.

İddaa oranlarındaki handikap değerleri açıklanmış .Oklahoma‘ya beklenildiği üzere 7,5 handikap açılmış. Golden State takımının bu baremi aşacağını ve konferansın şampiyonu olacağını düşünüyorum. Handikaptan uzak durmak isteyenler, doğrudan handikapsız oyundan da 1 seçeneğini değerlendirebilirler.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Spor Ekranı

Spor Ekranı (28 Şubat Salı)

28 Şubat Salı günü oynanacak olan futbol ve basketbol müsabakalarının yayınlanacak kanal listesi şu şekilde; Saat: …

Spor Ekranı

Spor Ekranı – 24 Şubat 2017

18.00 Giresunspor – Elazığspor TRT Spor 19.00 Rizespor – Kayserispor beIN Sports 2 20.00 Kasımpaşa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir