Yenilikler
Anasayfa / Basketbol / Galatasaray Fenerbahçe Playoff Yarı Final 4. Maçı (31 Mayıs 2016) İddaa Yorumu

Galatasaray Fenerbahçe Playoff Yarı Final 4. Maçı (31 Mayıs 2016) İddaa Yorumu

31 Mayıs Salı günü saat 20:00’de Abdi İpekçi Salonu’nda Galatasaray ve Fenerbahçe arasında serinin 4. maçı oynanacak. Maçın iddaa oranlarında, en son maçta yenilmesine rağmen Fenerbahçe‘nin daha da keskin bir şekilde favori çıkarıldığını görüyoruz. Handikap değeri 5.5 sayıyla Galatasaray’da. Bunun temel nedeni ise Galatasaray’ın bu maçta seyircisinden yoksun bir şekilde mücadele edecek olması.

Geçtiğimiz gün bu salonda oynanan serinin 3. maçı istenmeyen olaylara ve resim karelerine tanıklık etti.  Maçın üçüncü çeyreğinin sonuna kadar çok da somut bir tartışma ya da gerginlik olmadı. Oyuncular kendi aralarında gayet dostane bir görüntü sergiledi. Fakat çeyrek bittiğinde, Galatasaray tribünlerinden, üstelik takımın önde olduğu bir anda, birçok yabancı madde atıldı. En vahim olan görüntü ise Obradoviç’in yüzüne tükürülmesiydi. Bu, Avrupa’nın tartışmasız en iyi koçu olan Obradoviç’e yapılmış çok büyük bir ayıptı. Galatasaray, bu olaylı maçın faturasını evinde bir maç seyircisiz oynayarak ödeyecek. Fenerbahçe’li oyuncuların bu maça özel olarak hazırlandıkları ve büyük bir motivasyonla, hırsla hazırlandıkları gelen haberler arasında. Bu maçta taraftar olmayacağı için Galatasaray o özel atmosferden ve baskıdan uzak kalacak.

Galatasaray, bu salonda tamamen seyircisinin baskısıyla ön plana çıkıyor. Bu sayede hem ligde hem de Avrupa’da çok iyi işler yaptılar. Bence serinin 3. maçında çok iyi bir oyun ortaya koydular.Bunu bizzat Obradoviç de maçın sonunda itiraf etti. Takım ruhu ve savunma düzeni açısından maçın her dakikasında Fenerbahçe’ye zor anlar yaşattılar. Fakat şu bir gerçek ki Fenerbahçe, kadro kalitesi bakımından Galatasaray’dan çok daha iyi bir takım. Bu kumaş farkının bu maçta yansıması gerekiyor. Fakat ben handikap oranını çok buldum, bu orandan risk edilmeye değmez. Maçta üst seçeneğine ya da Düz handikapsız Fenerbahçe galibiyetine yönelmek mümkün.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Türkiye Sportoto Süper Lig iddaa tahminleri ve analizleri

Galatasaray Alanyaspor İddaa Tahmini 25.11.2023

Trendyol Süper Lig‘de liderlik yarışında Galatasaray bu hafta evinde, Alanyaspor‘u konuk edecek. Mücadeleyi saat 19.00’da …

Türkiye Sportoto Süper Lig iddaa tahminleri ve analizleri

Galatasaray Alanyaspor İddaa Tahmini 25.11.2023

Trendyol Süper Lig’de milli araya mağlubiyet ile giren Galatasaray evinde, Alanyaspor’u konuk edecek. Mücadele saat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir