Galler İspanya İddaa Tahmini 11.10.2018

11 Ekim Perşembe günü Galler ve İspanya, kozlarını hazırlık maçında paylaşacak. Konuk ekip İspanya maçın favorisi olarak gösteriliyor.

Gallerİspanya arasında oynanacak olan karşılaşmanın iddaa oranları şu şekilde. Galler kazanır 7.65, beraberlik 4.20, İspanya kazanır ise 1.20 olarak açıklanmış.

Galler İnişli Çıkışlı

Galler, bildiğimiz gibi 2018 Dünya Kupası’na katılma başarısı gösterememişti. Son maçlarda inişli çıkışlı bir grafik çiziyorlar. UEFA Uluslar Ligi’nde İrlanda Cumhuriyeti ve Danimarka ile aynı grupta yer alan Galler, grubun ilk maçında İrlanda Cumhuriyeti’ni 5-1 ile geçmiş, ikinci maçta ise Danimarka’ya deplasmanda 2-0 kaybetmişti. Bugün hazırlık maçında İspanya ile karşı karşıya gelecekler.

İspanya’dan Müthiş Galibiyetler

İspanya ise Uluslar Ligi’nde oynadığı 2 maçı da kazanarak gruba iyi bir başlangıç yaptı. İngiltere ve Hırvatistan gibi iki güçlü rakip ile aynı grupta yer almalarına rağmen Luis Enrique ve öğrencileri ilk maçta İngiltere’yi 2-1, Hırvatistan’ı ise 6-0 gibi farklı bir skor ile geçerek liderliğe oturdu. Bugün hazırlık maçında Galler ile karşılaşacak olan İspanyollar, maçın favorisi konumunda.

İddaa Tahmini

İspanya’nın formunu devam ettirmesini ve bugün Galler karşısında da kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 / 1.20

Bets10 Oranı: MS 2 / 1.39

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.