Yenilikler
Anasayfa / Anadolu Efes / Fenerbahçe Anadolu Efes Final Serisi 3. Maçı (7 Haziran 2016) İddaa Tahmini

Fenerbahçe Anadolu Efes Final Serisi 3. Maçı (7 Haziran 2016) İddaa Tahmini

Fenerbahçe ile Anadolu Efes arasındaki final mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor. Serideki 3. Maç Ülker Arena’da 7 Haziran günü saat 20:00’de oynanacak. Lig Tv’den naklen ekranlara gelecek maçın yurt dışı bahis sitelerindeki karşılığı Fenerbahçe lehine 1,25. Henüz İddaa risk merkezi handikap değerlerini açıklamadı fakat ortalama Anadolu Efes takımına, 7.5 civarında bir sayı avantajı verilecektir diye tahmin ediyorum.

Anadolu Efes takımı normal sezonu Fenerbahçe’nin önünde 24 galibiyetle lider bitirdiği için bu seride avantajı eline almıştı. Fakat Fenerbahçe takımı deplasmandan çok değerli bir galibiyet çaldığı için avantajı kendi lehine çevirmiş durumda. Fenerbahçe bundan sonra sadece kendi sahasındaki maçları kazanarak şampiyonluğu elde edebilir. Anadolu Efes takımı için buradan bir galibiyet çıkarmak oldukça zor. Çünkü Fenerbahçe takımı, Obradoviç ve taraftarı önderliğinde bu salonda çok akıcı ve coşkulu bir basketbol oynuyor. Bu ligde bunu başaracak bir takım varsa öncelikle elbette ki Efes takımıdır; fakat ben onların bile buradan bir galibiyetle döneceklerine inanmıyorum. Fenerbahçe’nin temel karakterinde, bir farklı mağlubiyetten sonra mutlaka yüksek motivasyon söz konusu olabiliyor.

Fenerbahçe serinin ikinci maçında gerçekten özellikle ikinci yarı çok ağır bir yenilgi aldı. Oyuncular ve koç mutlaka buna bir reaksiyon verecektir.  Bu seride 4 galibiyete ilk kim ulaşırsa 2015 – 2016 basketbol liginin şampiyonu olacak. Anadolu Efes, İvkoviç’ten sonra oldukça iyi bir basketbol oynuyor. Oyuncuların özgüveninde ciddi bir yükselme göze çarpıyor. Kağıt üzerinde kolay görünmeyen bir maç fakat Fenerbahçe’nin bu salonda kimseye şakası yok. Real Madrid başta olmak üzere Avrupa’da da hiç kimseye karşı yenilmediler. Final serisi, 7 Haziran günü Fenerbahçe lehine 2-1’e gelecektir.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Spor Ekranı

Spor Ekranı (2 Mart Perşembe)

2 Mart Perşembe günü oynanacak olan futbol ve basketbol müsabakalarının yayınlanacak kanal listesi şu şekilde; Saat: 20.30 …

Spor Ekranı

Spor Ekranı (28 Şubat Salı)

28 Şubat Salı günü oynanacak olan futbol ve basketbol müsabakalarının yayınlanacak kanal listesi şu şekilde; Saat: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir