Yenilikler
Anasayfa / Brezilya Milli Takımı / Brezilya Haiti Copa America Maçı Yorumu (8 Haziran 2016) İddaa Tahmini

Brezilya Haiti Copa America Maçı Yorumu (8 Haziran 2016) İddaa Tahmini

9 Haziran gecesi saat 02:30’da Copa America’nın en büyük favorilerinden olan Brezilya milli takımı, turnuvanın oldukça zayıf takımı Haiti ile mücadele edecek. A Spor ekranlarında olacak maçtaki İddaa oranları oldukça düşük. Brezilya galibiyetine İddaa 1,05 lik bir oran açmış. Beraberlik oranı 6,25 iken Haiti galibiyeti 12,50 şeklinde.

Haiti için en büyük şanssızlık, Brezilya’nın açılış maçında, yani Ekvator ile yaptığı maçta çok iyi oynamasına rağmen 0-0 berabere ayrılması. Şimdi bu maçta daha ciddi bir efor sergileyip en az 2 ya da 3 farklı bir galibiyet ortaya koyacaktır. Copa America sürprizlere açık bir turnuva olmasına rağmen ben bu maçta böyle bir ters köşe beklemiyorum. Brezilya ile Haiti arasında gerçekten çok ciddi bir güç farkı bulunuyor. Brezilya’da Neymar ilk maçta oynamadı, fakat gol yollarında yine de çok üretken göründüler. Brezilya takımının handikaplı galibiyeti 1,45 oran veriyor. Bu gerçekten çok cazip bir oran olarak karşımızda duruyor.

Haiti oynadığı son 10 maçın 6 tanesinden mağlup ayrıldı. 3 galibiyeti bulunan Haiti’nin bir tane de beraberliği var. Gerçi aldığı mağlubiyetlerde öyle ağır sonuçlar yok. Maçlarını genelde tek farkla kaybetmiş; ama ben bu savunma oyun düzenlerinin Brezilya’ya çok sökeceğini düşünmüyorum. Brezilya Handikaplı kazanır seçeneğine bahis severler rahatlıkla yönelebilir. Bu tip büyük takımlar kötü sonuçlardan sonra iyi reaksiyonlar verme geleneğine sahiptirler. Brezilya coşmaya müsait bir takım. Alternatif olarak 1,35 orandan ilk yarı 1 oyunu da oynanabilir diye düşünüyorum. Herkese bol şanslar.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

UEFA Euro 2024 iddaa tahminleri ve analizleri

Türkiye Portekiz İddaa Tahmini (2) 22.06.2024

Euro 2024’de F Grubu’nda; şampiyonaya galibiyetler ile başlayan Türkiye ile Portekiz karşı karşıya gelecek. Westfalen …

Futboltr İddaa Tahminleri ve Analizleri

Peru Şili İddaa Tahmini 22.06.2024

Copa America 2024 A Grubu’nda; Peru ile Şili karşı karşıya gelecek. Arlington Stadium’da oynanacak müsabaka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir