Barcelona Fenerbahçe Eurolig Maçı İddaa Yorumu (21 Ekim)

fenerbahce

Eurolig’in 2. haftasında Fenerbahçe, İspanya’ya uçuyor. Geçen sene dörtlü finale katılamayan Barcelona, bu hafta Fenerbahçe’nin rakibi olacak. Barcelona geçen seneki başarısızlığını bu sene telafi etmek istiyor. Geçen sene Eurolig’de dörtlü finale giremedikleri gibi ligde de şampiyonluğu Real Madrid’e kaptırmışlardı. Bu sene daha derli toplu görünüyorlar. Takımın abisi olarak görülen tecrübe abidesi Navarro’yu bu maçta izleme şansımız olmayacak.

Barcelona Fenerbahçe maçı öncesi sakatlanan Navarro’nun birkaç maç kaçıracağı söyleniyor.  Navarro, Barcelona için hala çok şey ifade ediyor. En son oynanan Unics Kazan maçında, Rus takımı baştan sona maçı üstün götürmüştü. Son çeyrekte kaptan gemisini müthiş oyunuyla kurtarmayı başardı. Son çeyrekte açılan büyük fark kapandı. Fakat o maçta Barcelona genel anlamda bana çok güven vermedi. Barcelona düzeyindeki takımlar, bir oyuncusunun ekstra oyunuyla maç kazanmamalı.Onun öncesinde bir Manresa maçı oynadılar ki tam bir facia. Çeyreklerde ortalama 10-12 sayı civarında sayı atmışlardı. Bazen maç içinde uzunca bir süre skor bulamıyorlar ve krize giriyorlar. Fenerbahçe gibi oturmuş takımlar Barcelona’yı bu halde yakalarsa mutlaka kazanır. Barcelona için bu maçta işlerin yolunda gitmesi için her şeyin yolunda gitmesi gerekiyor. Maç sonuna kadar motivasyonu yüksekte tutup kolay kolay hata yapmamaları şart.

Barcelona Fenerbahçe maçının İddaa handikapları 1.5 sayı ile Fenerbahçe’de. Düz İddaa oranları da açılmış, buna göre Barcelona’ya 1.65 lik bir oran verilmiş. Barcelona Navarro’nun yokluğunda çok zorlansa da maçı kazanır diyorum.

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.