Azerbaycan Slovakya İddaa Tahmini 11.06.2019

EURO 2020 Elemeleri E Grubunda henüz puanı bulunmayan Azerbaycan evinde, Slovakya karşısında ilk puanlarını almak istiyor.

Azerbaycan ve Slovakya arasında oynanacak olan 261 kodlu karşılaşmanın iddaa oranları şu şekilde. Azerbaycan kazanır 3.95, beraberlik 2.90, Slovakya kazanır 1.65.

Azerbaycan Galibiyet Arıyor

Azerbaycan, grupta oynadığı 2 karşılaşmada da beklentilerin dışında kaldı ve grubun ilk maçında Hırvatistan’a 2-1, grubun ikinci maçında ise iç sahada Macaristan’a 3-1 mağlup olarak henüz puan ile tanışamadı. Özellikle iç sahada alınan Macaristan yenilgisi ile büyük bir hayal kırıklığı yarattılar. Bugün iç sahada Slovakya’yı konuk edecek olan Azerbaycan’da Raşad Ayyubov’un durumu maç saatinde belli olacak.

Slovakya Galibiyet Peşinde

Slovakya ise EURO 2020 Elemeleri E Grubunun dişli ekiplerinden biri olarak gösteriliyor. Grubun ilk maçında iç sahada Macaristan’ı 2-0 mağlup etmeyi başaran Slovakya, gruba galibiyet ile başlamıştı ama grubun ikinci maçında Galler’e deplasmanda 1-0 kaybederek sahadan puansız ayrıldılar. Grubun 3. Maçında Azerbaycan deplasmanına konuk olacak olan Slovakya, 3 gün önce hazırlık maçında Ürdün’ü 5-1 mağlup etti ve Azerbaycan maçı öncesinde moral buldu.

İddaa Tahmini

Taraf bahsini riskli gördüğüm karşılaşmada en mantıklı seçim gol bahsine yönelmek. Az gollü ve kısır bir maç bekliyorum. Bu sebepkle tercihim 2.5 gol altı.

İddaa Oranı: 2.5 ALT / 1.35

Bets10 Oranı: 2.5 ALT / 1.55

14