Almanya Estonya İddaa Tahmini 11.06.2019

EURO 2020 Elemeleri C Grubunda Almanya evinde, grubun zayıf halkası olarak gösterilen Estonya karşısında galibiyet arayacak.

Almanya Estonya arasında oynanacak olan karşılaşmanın bets10 oranları şu şekilde. Almanya kazanır 1.02, beraberlik 18.50, Estonya kazanır ise 70.00 olarak açıklanmış.

Almanya Net Favori

Almanya 3 gün önce karşılaştığı Belarus deplasmanında sürprize izin vermedi ve rakibini 2-0 mağlup ederek grupta 2. Galibiyetini elde etti. Bildiğimiz gibi Almanya grupta 2 maç oynadığı için Kuzey İrlanda’nın maç fazlasıyla lider olduğunu belirtelim. Joachim Löw’ün öğrencileri gruptaki ilk iç saha maçında bugün Estonya ile karşılaşacak. Panzerlerden rahat bir galibiyet bekliyorum.

Estonya Zayıf Halka

Estonya ise grubun zayıf halkalarından biri olarak gösteriliyor. Grupta son sırada yer alan Belarus ile beraber son 2 sırayı paylaşan Estonya’nın grupta oynadığı 2 maçı da kayettiğini belirtelim. Grubun ilk maçında Kuzey İrlanda’ya 2-0, grubun ikinci maçında ise Kuzey İrlanda’ya bu sefer iç sahada 2-1 mağlup olan Estonya 2 maçtan da puansız ayrıldı.

İddaa Tahmini

Almanya’dan çok rahat bir galibiyet bekliyorum. Açılmış olan 2 handikapı da aşarak rakibini mağlup ederler.

İddaa Oranı: MS 1 (-2) / 1.30

Bets10 Oranı: MS 1 (-2) / 1.37

15