Azerbaycan Kosova İddaa Tahmini 07.09.2018

UEFA Uluslar Ligi D Ligi 3. Grup ilk maçında Azerbaycan ile Kosova kozlarını paylaşacak. Mücadelenin başlama saati ise 19.00

AzerbaycanKosova arasında oynanacak olan karşılaşmanın iddaa oranları şu şekilde. Azerbaycan kazanır 1.75, beraberlik 2.90, Kosova kazanır ise 3.50 olarak açıklanmış.

Azerbaycan Favori

Azerbaycan son hazırlık maçlarında iyi bir performans göstermişti. Her ne kadar Dünya Kupası’na katılma başarısı gösteremeseler de Dünya Kupası Eleme grubunda Almanya, Kuzey İrlanda ve Çek Cumhuriyeti’nin bulunduğu grupta 10 puan toplamayı başardılar. Bugün Kosova karşısında da maçın favorisiler.

Kosova Zayıf Halka

Kosova ise Azerbaycan’a nazaran daha zayıf bir ekip. Yaklaşık 3 yıl önce FIFA’dan lisans alıp Dünya Kupası Elemeleri’nde boy gösterdiler ama grupta sadece 1 puan toplayabildiler ve son sırada yer aldılar. Uluslar Ligi D Ligi Grup 3’te gruptan çıkma şansları oldukça zor gözüküyor.

İddaa Tahmini

Azerbaycan, rakibine oranla kadro kalitesi ve form bakımından çok daha önde. 1.75’lik oranı ile Azerbaycan galibiyeti değerlendirilebilir.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.75

Bets10 Oranı: MS 1 / 2.01

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.