Avusturya Brezilya İddaa Tahmini 10.06.2018

Hazırlık Maçları kapsamında 10 Haziran Pazar günü Avusturya, iç sahada Brezilya ile karşı karşıya gelecek.

TSİ 17:00’da start alacak karşılaşma için İddaa risk analiz merkezi Avusturya galibiyetine 5.50, beraberliğe 3.60, Brezilya galibiyetine ise 1.35 oran açmış durumda.

Avusturya Hazırlık Maçlarında Fire Vermedi

2018 Dünya Kupası’na Avrupa Eleme Gruplarında veda eden Avusturya, grup kapsamında çıktığı 10 karşılaşmadan sadece 4 galibiyet alırken geri kalan 6 karşılaşmanın tamamında puan kaybetti ve 4. sırada yer aldı. Dünya Kupası’na katılmak adına son derece yetersiz kalan ev sahibi, hazırlık karşılaşmaları ile geleceğe yatırım yapmaya başladı. 2018 yılında 4 hazırlık maçında boy gösteren Franco Foda ve öğrencileri, 4 maçın tamamını kazandı. Slovenya, Lüksemburg, Rusya ve Almanya karşısında galibiyete uzanmayı başaran ekip kolay lokma değil.

Brezilya Hazırlıkları Tamamlıyor

Brezilya Milli Takımı, 2018 Dünya Kupası serüvenin eleme gruplarına mağlubiyet ile başladı. Sadece ilk hafta Şili karşısında kaybeden Tite ve öğrencileri geri kalan süreçte hata yapmadı ve adını Dünya Kupası’na yazdırdı. Son olarak 2014 Dünya Kupası’nda mücadele veren ve Yarı Final’de Almanya Milli takımına 7-1 mağlup olarak turnuvayı 4. tamamlayan Brezilya, bu ağır mağlubiyetten sonra teknik adam değişikliğine gitti ve geçte olsa toparlandı. Yoluna daha teminli adımlarla devam eden konuk ekip, 2018 yılında Dünya Kupası öncesinde çıktığı 3 hazırlık maçının tamamını kazandı. Turnuvaya son derece hazır olan ekibin Avusturya karşısında hata yapmayacağını düşünüyorum.

İddaa Tahmini

Brezilya son hazırlık maçını kazanarak 2018 Dünya Kupası’na başlayacaktır.

İddaa Oranı: MS 2 / 1.35

Bets10 Oranı: MS 2 / 1.48

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.