Yenilikler
Anasayfa / Bahis sitesi / Amerika Sırbistan Olimpiyat Kadın Basketbol Maçı İddaa Yorumu (1.08.16)

Amerika Sırbistan Olimpiyat Kadın Basketbol Maçı İddaa Yorumu (1.08.16)

Olimpiyatlarda kadın basketbol maçları oldukça zevkli geçiyor. Türkiye kadın basketbol takımızın da iddialı olduğu ve madalya umudunun olduğu organşizasyonda, öne çıkan iki takım, grup aşamasında karşılaşacak. Kadın basketbolunun en önemli takımı Amerika ile Sırbistan arasındaki maç, 1 Ağustos günü oynanacak. Maçta handikaplar Sırbistan tarafında. Benim beklediğimin  çok üzerinden bir handikap açılmış. 34.5 handikap Sırbistan gibi iyi bir ekip için abartılı bir handikap diye düşünüyorum.

Amerika, bir aksilik yaşamazsa bu olimpiyatlarda da altın madalyayı evine götürecek. Onları en çok zorlayan takıma karşı bile İddaa‘da 30 civarında handikap açılıyor. Hem erkek hem de kadın basketbol takımları, ciddi anlamda her takımı bir anda basit gösterebiliyor. Sırbistan kadın basketbol takımının ne kadar güçlü ve fizikli bir takım olduğunu A mili takımımız karşısında gördük.

Amerika, en son maçta İspanya’yı adeta sahadan sildi. 40 civarında bir farkı İspanya gibi güçlü bir takım, sadece Amerika gibi bir takımdan yiyebilirdi. WNBA liginin en büyük yıldızları milli takımın içinde yer alıyor. Taurasi, Donne, Angel gibi starlar, her maçta şov yapıyor. Kenarda bekleyen ve oyuna giren kim olursa olsun elini kolunu sallayarak sayı atıyor. Amerika için her maç antreman havasında.

Sırbistan Amerika maçında, her ne kadar Amerika’yı övsek de yine de İspanya’dan sonra bir de Sırbistana karşı 35 fark atacaklarını düşünmüyorum. Amerika maçı elbette yine rahat kazanacaktır fakat bu rahatlık 35 küsur sayılarda fark atmasına sebep olmayacaktır. Herkese keyifli seyirler dilerim.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu (6) 11.04.2021

11 Nisan Pazar günü bülteninden 1 Süper Lig, 1 Premier Lig ve 1 La Liga maçlarından oluşan …

Günün İddaa Kuponu (5) 11.04.2021

Herkese merhaba. 11 Nisan Pazar günü için bülten oldukça yoğun. Günün öne çıkan maçlarından oluşan 3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.