Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu AEK Atina Saint-Etienne Karşılaşması İddaa Yorumu

Avrupa Ligi Ön Eleme turunda dikkatimi çeken ve yüksek oranlı maçlardan biri de AEK ile Saint Etienne karşısında oynanacak. Mücadele 4 Ağustos Perşembe akşamı saat 21.00 de start alacak. Yunan temsilcisi AEK ya galibiyet için belirlenen oran 2.40 olurken, beraberlik oranı 2.90, Fransız temsilcisi Saint Etienne için galibiyet oranı 2.30 olarak belirlenmiş. Kısır bir karşılaşma olmasını beklediğim müsabakada son karşılaşma da 0-0 berabere sonuçlanmış.

Yunan temsilcisi AEK hazırlık karşılaşmalarında önüne gelen rakipleri bir bir devirmeyi başarıyor. Son oynadığı 5 hazırlık karşılaşmasının 5 ini de kazanmayı bildiler. Saint Etienne deplasmanında da temkinli oynadıklarından dolayı kendi evlerine gol yemeden dönmeyi başardılar. Kadro içerisinde Beşiktaş’tan da bildiğimiz Hugo Almeida forma giyiyor. Bunun yanında kadronun en değerli futbolcusu Jakob Johansson.

Fransız temsilcisi Saint Etienne ise şu anda vasatında altında bir görünüm çiziyor. Son oynadıkları hazırlık karşılaşmalarına göz attığımızda 3 karşılaşmadan yalnızca ilk maçı kazanan Saint Etienne diğer karşılaşmalardan mağlubiyetle ayrıldı. Tur ümitlerini deplasmana taşıyan Fransızlar AEK karşısında varını yoğunu ortaya koymak zorunda.

Bu karşılaşma da ben iki tarafında birbirine gol atmakta zorlanacağı bir karşılaşma izleyeceğimizi ön görüyorum. Ayrıca mücadele kısır geçecektir. İlk yarının kesinlikle 1.5 gol altı biteceğini düşündüğüm karşılaşmanın 90 dakika sonunda berabere biteceğini düşünüyor ve herkese bol şanslar diliyorum.

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.