Yenilikler
Anasayfa / Basketbol / Unics Kazan Darüşşafaka Doğuş Eurolig Maçı Yorumu İddaa Tahmini (25 Ekim)

Unics Kazan Darüşşafaka Doğuş Eurolig Maçı Yorumu İddaa Tahmini (25 Ekim)

darus

Eurolig’de en büyük ekonomik güce sahip takımlardan bir tanesi Darüşşafaka. Bu sene çok büyük bir yatırım yaptılar ve adeta şaha kalktılar. 11 maç üst üste onları kimse yenemedi. Sonrasında Banvit ligde bu seriyi zor da olsa bozdu, ardından da Darüşşafaka Eurolig’de son saniyelerde Milan’a kaybetti. Yeniden hızlıca toparlanmaları gerekiyor.

Eurolig’de henüz ikinci seneleri olsa da bu sene mutlak başarı hedefleniyor. Çünkü takım dörtlü final hedefine odaklı olarak yaratıldı. Bazıları bu takımın devşirme olduğunu yani laboratuar takımı olduğunu yazıyor. Böyle takımların da kimyasal uyuşmalarının riskli olduğu bir gerçek. Taraftarlar bile devşirme taraftarlar. Her şeyin yeniden başladığı bir organizasyon. Yani köklü Avrupa gelenekleri olan bir takım değilse de güç takımı, sermaye takımı.

Bu hafta Rusya deplasmanına gidiyorlar. Rakipleri Unics Kazan.  Kazan Eurolig’de ikide sıfır yaptı. İlk hafta evlerinde Barca’ya yenildiler, ardından da Alman temsilcisi Brose Basket takımına 3 sayı ile kaybettiler. Her iki maç da ellerindeydi ve avuçlarından kayıp gitti. Son çeyrekleri çok kötü oynuyorlar ve panik yapıp maçı tutamıyorlar. Maçın yurtdışı oranları 1.76 ve 2.10 şeklinde.

Ben her iki takımın ortak bir özelliğinden eminim. Her ikisi de ihtiyacı olduğu zamanlarda korkunç bir savunma yapabilme potansiyeline sahip. İstediklerinde maçları 60 lı sayılarda bitebiliyor. Maçın başlarında çok ekstrem bir şey olmazsa, örneğin Daçka ya da Kazan fark atarak başlarsa tempo bir anda artacaktır. Ama ben baş başa giden bir maç beklediğim için temponun artacağını düşünmüyorum. Maçta taraf bahsi yerine Alt tercihinde bulunmak istiyorum. Eğer 150 civarında bir handikap açılırsa alta yönelmekte fayda var.

 

 

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu 17.06.2024

17 Haziran Pazartesi akşamı EURO 2024 kapsamında sahne alacak mücadeleleri, kupon olarak düzenledik. Değerlendirmenizi tavsiye …

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa ve Bahis Kuponu 17.06.2024

17 Haziran Pazartesi günü bülteninden EURO 2024 maçlarından oluşan 3 maçlık kuponum hazır. Bol şanslar. Avusturya – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir