Yenilikler
Anasayfa / Futbol / Uefa Avrupa Ligi Maç Fikstürü (15.09.2016)

Uefa Avrupa Ligi Maç Fikstürü (15.09.2016)

Uefa Avrupa Ligi Başlıyor. 3 temsilcimizin bulunduğu Avrupa ligi bu gün 20.00 da başlayacak maçlarla start alacak.

Şampiyonlar liginde mücadele edemeyecek olan bu takımlar Avrupa’nın en iyisi olmak için savaş verecek.

15.09.2016 maç programı

A Gurubu

Feyenoord (Hollanda) – Manchester United (İngiltere)

Başlama Saati: 20:00

Stadyum: DE KUİP

Zorya Luhansk (Ukranya) – Fenerbahçe (Türkiye)

Başlama Saati: 20:00

Stadyum: CHORNOMORETS

B Gurubu

Apoel (Kıbrıs Rum Kesimi) – Astana (Kazakistan)

Başlama Saati :20:00

Stadyum: GSP

Young Boys (İsviçrre) –  Olympiakos (Yunanistan)

Başlama Saati: 20:00

Stadyum: WANKDORF

C Gurubu

Anderlecht (Belçika) – Qabala (Azerbaycan)

Başlama Saati: 20:00

Stadyum: CONSTANT VANDEN STOCK

Mainz 05 (Almanya) – Sain Etienne (Fransa)

Başlama Saati: 20:00

Stadyum: Coface Arena

D Gurubu

Az Alkmar (Hollanda) – Dundalk(İrlanda)

Başlama Saati: 20:00

Stadyum: AFAS STADİON

M.Tel.Aviv (İsrail) – Zenit (Rusya)

Başlama Saati: 20:00

Stadyum: BLOOMFEİLD

E Gurubu

Astra Giurgi (Romanya) – Austria Wien (Avusturya)

Başlama Saati: 20:00

Stadyum: MARİN ANASTASOVİCİ

V.Plezen (Çek Cumhuriyeti) – Roma (İtalya)

Başlama Saati: 20:00

Stadyum: DOOSAN ARENA

F Gurubu

Rapid Wien(Avusturya) – Genk (Belçika)

Başlama Saati: 20:00

Stadyum: ALLİANZ STADİON

Sassuolo (İtalya) – Athletic Bilbao ( İspanya)

Başlama Saati: 20:00

Stadyum: CİTTA DEL TRİCOLORE

uefaavrupaligi

G Gurubu

Panathinaikos ( Yunanistan) – Ajax (Hollanda)

Başalama Saati: 22:05

Stadyum: APOSTOLOS NİKOLAİDİS

Standard Liege (Belçika) – Celta Vigo (İspanya)

Başlama Saati: 22:05

Stadyum: SCLESSİN

H Gurubu 

Braga (Portekiz) – Gent (Belçika)

Başlama Saati: 22:05

Stadyum: MUNİCİPAL DE BRAGA

Konyaspor (Türkiye) – Shaktar (Ukranya)

Başlama Saati: 22:05

Stadyum: TORKU ARENA

I Gurubu 

Nice (Fransa) – Schalke 04 ( Almanya)

Başlama Saati: 22:05

Stadyum: Stade de Nice

Salzburg (Avusturya) – Krosnadar (Rusya)

Başlama Saati: 22:05

Stadyum: RED BULL ARENA

J Gurubu 

Qarabağ (Azerbaycan) – S.Liberec (Çek Cumhuriyeti)

Başlama Saati:22:05

Stadyum: DALGA ARENA

PAOK (Yunanistan) – Fiorentine (İtalya)

Başlama Saati:22:05

Stadyum: TOUMBA

K Gurubu

İnter (İtalya) – Hapoel Beer (İsrail)

Başlama Saati:22:05

Stadyum: SAN SİRO

Southampton (İngiltere) – Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)

Başalama Saati :22:05

Stadyum: ST. MARY’S

L Gurubu 

Osmanlıspor (Türkiye) – Steaua Buc. (Romanya)

Başlama Saati: 22:05

Stadyum: OSMANLI STADI

Villarreal (İspanya) – Zürich (İsviçre)

Başlama Saati: 22:05

Stadyum: EL MADRİGAL

 

 

 

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Armağan Dunat

Gastronomi mezunuyum. Küçük yaştan itibaren amatör olarak futbol oynuyorum belirli bir süre alt yapılarda kaleci antrenörlüğü yaptım. Yurt dışı futbolunun yakın bir takipçisiyim.

Mutlaka bakın

Lille Celtic İddaa Tahmini 29.10.2020

Lille, Pierre-Mauroy Stadı’nda Celtic‘i konuk edecek. UEFA Avrupa Ligi 2. hafta mücadelesi, 29 Ekim Perşembe …

Milan Sparta Prag İddaa Tahmini 29.10.2020

UEFA Avrupa Ligi’nin 2. haftasında yoluna iki kulvarda birden namağlup devam eden Milan, 29 Ekim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.