Trabzonspor Kasımpaşa Süper Lig Maçı Yorumu İddaa Tahmini (20.08.16)

 

Turgay Şeren süper lig sezonu bu hafta başlıyor. Takımların bazıları hazır bir görüntü çizerken bazılarında ciddi soru işaretleri var. Bu soru işaretlerinden bir tanesine sahip olan Trabzonspor takımı, Ersun Yanal yönetiminde ligin ilk maçına kendi evinde çıkacak. Trabzonspor’un ilk maçta karşısında çok önemli bir rakip var: Kasımpaşa. Trabzonspor Kasımpaşa maçının İddaa oranları 2.00  3.20 ve 2.60 şeklinde.

trabzon 2

Trabzonspor yurtdışı kampında yaptığı hazırlık maçlarının çoğunu kazandı. Fakat bunlar Macaristan ve Avusturya ligi’nin vasat takımlarıydı. Karşısına çıkan ilk ciddi rakipte Trabzonspor’un çuvalladığına şahit olduk. Özel maçta Bursaspor’un Trabzonspor’u 3-0 yenmesi, Trabzonspor’luların kafasında önemli soru işaretleri yarattı. Ersun Yanal geçen sene de bu takımın başına gelmiş, yarım sezon takımın başında kalmıştı. Çok ilginç bir şekilde kısa sürede Trabzonspor’a 3. defadır geliyor. Bakalım bu dönemini ne şekilde değerlendirecek. Bu sene takıma transfer yapma noktasında aceleci davranmadılar. Transfer hamlelerini son günlerde üst üste yaptılar.

Kasımpaşa takımı takımdan Eren Derdiyok’u Galatasaray’a verdi. Geçen senenin ortasında da Donk’u kaptırmışlardı. Onlar da son hazırlık maçında Kayserispor’a mağlup oldular. Öncesinde de Tiflis’i mağlup ettiler.  Kasımpaşa her zaman ilk 6 sırayı zorlayan bir ekip. Kadrosuyla ve oyun anlaşışıyla yine onları üst sıralarda göreceğimizi düşünüyorum. Taraf bahsinden şiddetle kaçmak gerekiyor. 3 olasılığa da çok eğilimli bir maç. Maçtaki tercihim bu anlamda 2-3 gol aralığı şeklinde olacak. Güzel bir maç olmasını umuyorum.

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.