Yenilikler
Anasayfa / Dünya Kupası Elemeleri / Suriye Özbekistan Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 23 Mart 2017

Suriye Özbekistan Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 23 Mart 2017

Çok uzun zamandan bu yana iç savaşın hakim sürdüğü Suriye, ekonomik, siyasal ve sosyal açıdan büyük bir darbe yese de kültürel, sanatsal ve sportif anlamda hala ayakta kalmaya çalışıyor. Bizim de bizzat etkilendiğimiz ve tanığı olduğumuz bu iç savaşın odak noktasındaki Suriye, futbolun çok sevildiği bir coğrafya. Savaşın yaralarını sarma derdindeki ülkede futbol bir şekilde ayakta kalmaya çalışıyor. Özellikle Irak örneğinde olduğu gibi, ulusal ve milli değerler, savaşın yaşandığı ülkelerde, sportif başarılara daha farklı yansıyor. Suriye futbol takımı da son yıllarda bu birlik duygusu içinde oldukça iyi sonuçlar alıyor. Suriye milli takımı, maçlarını doğal olarak Suriye’de oynayamıyor. Dünya Kupası Elemeleri boyunca maçlarını tarafsız yerlerde oynadı.

Suriye Dünya Kupası Asya Elemeleri grubunda, Çin, Katar, Özbekistan, İran ve Kore gibi takımlarla mücadele ediyor. Bu maçını Malezya’da oynayacak olan Suriye futbol milli takımı, grupta 5 puanla 4. Sıraya yerleşti. Bu grupta ilk iki Dünya Kupası’na direk katılım hakkı kazanıyor, üçüncü takım ise playoff oynamaya hak kazanıyor. Suriye bu maçı kaybederse grupta hiçbir şansı kalmaz, çünkü Özbekistan onların doğrudan rakibi konumunda. Suriye Milli takımı, zor koşullarına rağmen grupta 1 galibiyet ve 2 beraberlik elde etti. Üstelik o galibiyeti de deplasmanda Çin’e karşı elde ettiler. Bu büyük zafer sonrası Suriyeli futbolculara 800 Euro prim ödendi. Bu, ekonomik olarak ne düzeyde olduklarını açıkça gösteriyor.

463 iddaa kodlu maçın oranları 4.00, 3.10 ve 1.60 düzeyinde. Yurtdışı bahis sitelerinde Özbekistan’ın galibiyet oranı 1.85 düzeyinde. Özbekistan 5 maçın 3 tanesini kazandı ve 9 puanla playoff potasının içinde yer alıyor. Bu maçı kazanarak ilk iki hesaplarına girmek istiyorlar. Bu ki takım arasında oynanan son 2 maçı da Özbekistan kazandı. Bu maçtan doğrudan beraberlik sonucunun çıkmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 0 / 3.10

Bets10 Oranı:  MS 0 / 3.00

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

İspanya LaLiga iddaa tahminleri ve analizleri

Real Madrid Real Betis İddaa Tahmini 25.05.2024

İspanya La Liga’da üst üste 10 maçtır kaybetmeyen Real Madrid evinde, Real Betis ile kozlarını …

İspanya LaLiga iddaa tahminleri ve analizleri

Rayo Vallecano Athletic Bilbao İddaa Tahmini 25.05.2024

İspanya La Liga’da kümede kalmayı garantileyen Rayo Vallecano evinde, Athletic Bilbao’yu ağırlayacak. Karşılaşma saat 19.30’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir