Slovenya İsrail İddaa Tahmini 09.09.2019

EURO 2020 Elemelerinde futbol şöleni devam ediyor. 9 Eylül Pazartesi akşamı Türkiye saati ile 21:45 itibariyle başlayacak karşılaşmada Slovenya sahasında İsrail‘i konuk edecek.

SRC Stozice Stadı’nda oynanacak karşılaşma için yurt dışı güvenilir bahis sitesi Bets10, Slovenya galibiyetine 1.94, beraberliğe 3.30, İsrail galibiyetine ise 4.25 oran veriyor.

Slovenya Bende Varım Dedi

Slovenya cephesinde galibiyetler üst üste geldi. Son 2 maçında Letonya ve Polonya karşısında galibiyete uzanmayı başaran ev sahibi, puanını 8’e yükseltirken 3. sırada yer aldı. İlk 3 maçtan sadece 2 puan çıkarabilen Matjaz Kek ve öğrencileri, özellikle lider Polonya karşısında Aljaz Struna ve Andraz Sporar’ın golleriyle 2-0 kazanırken sergilediği futbol ile tam not aldı. Bu hafta gurupların sona ermesine 5 maç kala İsrail karşısına çıkacak olan Slovenya, taraftar desteğiyle galibiyet adına favori gösteriliyor.

İsrail Son Maçlarda Galibiyet Adına Yetersiz

Konuk ekip İsrail cephesinde ise EURO 2020 Eleme Gurupları 4 maç sonunda alınan 8 puanla devam ediyor. Rakibinin aksine ilk maçlarda üst üste puanlar almayı başaran ekip, son 2 maçtan ise sadece 1 puan çıkarabildi. Bu hafta en yakın rakibi Slovenya karşısında 3 puan sınavı verecek olan İsrail, ilk maçta iç saha avantajına rağmen rakibine diş geçirememiş ve 1-1’lik beraberlikle sahadan ayrılmıştı. Özellikle son maçlarda sergiledikleri futbol kafalarda soru işareti yarattı. İsrail Slovenya deplasmanında galibiyet adına güven vermiyor.

İddaa Tahmini

Slovenya son 2 maçta sergilediği futbol ve aldığı galibiyetlerle bu hafta İsrail karşısında favori. Ev sahibini galibiyet adına denenmeye değer buluyorum.

İddaa Oranı: MS 1, Oran 1.80

Bets10 Oranı: MS 1, Oran 1.94

Maç Sonucu: 3-2

Maç Sonu Editör Yorumu: Slovenya taraftar desteğini de arkasına alarak zorda olsa 3 puana uzanmayı başardı. Karşılaşmayı değerlendiren ve kazananları tebrik ederiz.

65