Yenilikler
Anasayfa / Basketbol / Seattle Storm Atlanta Dreams WNBA Basketbol Maçı Yorumu (29.06.16) İddaa Tahmini

Seattle Storm Atlanta Dreams WNBA Basketbol Maçı Yorumu (29.06.16) İddaa Tahmini

Basketbolda liglerin hemen hemen tümü tatile girdi, sadece Güney Amerika’da bazı ulusal liglerin playoff mücadeleleri sürüyor, onun dışında halihazırda devam eden ulusal ligler içinde çıtası en yüksek lig, hiç şüphesiz kadın basketbol liginin zirvesi olarak görülen WNBA maçlarıdır. Amerika kadın basketbol ligi, Nba’den hemen sonra başlar ve Eylül ayına kadar devam eder. Yine tıpkı Nba gibi iki ayrı konferans vardır ve normal sezonun ardından playoff maçları başlar.

Şu anda Wnba maçlarını yarıladık. Futbol programının, bilhassa Euro 2016 maçlarının yoğunluğundan ötürü kadın basketbol maçlarına yeterince yer veremedik. Fakat şu an kısıtlı program içinde çok değerli olması bakımında, bundan sonra yaz boyunca Wnba maç tahminleriyle futboltr.com’da sizlerle olacağım. Bahis kazancı açısından makul bir lig olan kadın basketbolunu seveceğinizi umarak Seattle Atlanta maç analiziyle başlamak istiyorum.

Amerikan kadın basketbol liginin en zayıf üç halkasından bir tanesi olan Seattle Storm takımı, özellikle deplasmanlarda tam bir facia. Alabildikleri birkaç galibiyeti kendi evlerinde elde ediyorlar. Kağıt üzerinde Atlanta Dreams maçı da kendilerince ideal maçlardan birisi gibi duruyor. Maçta İddaa oranları Atlanta Dreams takımına verilmiş. 3.5 handikap deplasman ekibinde, alt üst baremi ise 166,5.

Normal koşullarda her iki takım arasında çok ciddi bir güç farkı var. En azından bu handikapların Atlanta’da olması bana şaşırtıcı geldi. Bunun sebebi Atlanta’nın son dönemde formsuz bir dönemden geçmesidir. Takımda, ülkemizde de top oynamış olan Angel Mccoughtry bulunuyor. Bu seneki ortalaması tam 20 sayı. Bu harika bir istatistik gerçekten. Bu maçta Angel’a destek verecek yan parçalar devreye girerse Atlanta maçı doğrudan bile kazanacak güce sahiptir.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Spor Ekranı

Spor Ekranı (28 Şubat Salı)

28 Şubat Salı günü oynanacak olan futbol ve basketbol müsabakalarının yayınlanacak kanal listesi şu şekilde; Saat: …

Spor Ekranı

Spor Ekranı – 24 Şubat 2017

18.00 Giresunspor – Elazığspor TRT Spor 19.00 Rizespor – Kayserispor beIN Sports 2 20.00 Kasımpaşa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir