San Marino Güney Kıbrıs İddaa Tahmini 09.09.2019

EURO 2020 Elemeleri I Grubu 6. maçında grubun en zayıf iki takımı San Marino ile Güney Kıbrıs karşı karşıya gelecek.

San MarinoGüney Kıbrıs arasında oynanacak olan karşılaşmanın iddaa oranları şu şekilde. San Marino kazanır 22.00, beraberlik 5.75, Güney Kıbrıs kazanır ise 1.02 olarak açıklanmış.

San Marino Zayıf Halka

San Marino için söylenebilecek pek fazla bir şey yok. Grubun en zayıf halkası olmakla beraber Avrupa’nın da ülke bazında en zayıf takımlarından biri olduklarını hepimiz biliyoruz. Grupta oynadıkları 5 karşılaşmada henüz puan alma sevinci yaşayamayan San Marino, rakip filelere de gol dahi atamadı. Kalelerinde 5 maçta tam 24 gol gördüler. 3 gün önce Belçika karşısında 4-0 kaybetmişlerdi. Bugün de Güney Kıbrıs karşısında sürpriz yapacaklarını düşünmüyorum.

Güney Kıbrıs Galibiyet Peşinde

Güney Kıbrıs adına zor bir grup. Zaten San Marino ile beraber grupta son iki sırayı paylaşmaları bekleniyordu ve şimdilik gidişat o yönde. Grubun ilk maçında San Marino’yu 5-0 ile geçen Güney Kıbrıs, bu galibiyetin ardından grupta oynadığı 4 karşılaşmada Belçika’ya 2-0, İskoçya’ya 2-1, Rusya’ya ise 1-0 ve son olarak ise 3 gün önce Kazakistan ile 1-1 berabere kaldı. Kadrolarında yakından tanıdığımız iki isim var. Standard Liege’de forma giyen Laifi ve Kopenhag’da forma giyen Sotiriou en önemli oyuncuları.

İddaa Tahmini

Güney Kıbrıs maçın favorisi. San Marino karşısında en az 2 fark ile kazanarak puanlarını 7’ye yükseltirler.

İddaa Oranı: H2, Oran 1.12

Bets10 Oranı: H2, Oran 1.24

Maç Sonucu: 0-4

Maç Sonu Editör Yorumu: Beklediğim gibi bir maç oldu. Güney Kıbrıs zayıf rakibi karşısında farklı kazanarak grupta 2. galibiyetine ulaştı.

85