Yenilikler
Anasayfa / İddaa / Pınar Karşıyaka Beşiktaş Türkiye Basketbol Ligi Maçı Yorumu İddaa Tahmini (5 Kasım)

Pınar Karşıyaka Beşiktaş Türkiye Basketbol Ligi Maçı Yorumu İddaa Tahmini (5 Kasım)

s-190c1890b615e733f524e2b3f925ec1528fc12b2

Haftanın basketboldaki en güzel maçı 5 Kasım  günü oynanacak olan Pınar Karşıyaka Beşiktaş maçı. Maçın İddaa handikap değerli 2.5 sayı ile deplasman ekibine verilmiş. Bu maçın elbette çok özel bir öyküsü var. Bu da Ufuk Sarıca’nın şampiyon yaptığı takımına karşı Beşiktaş’ın başında olması.

Karşıyaka ve Ufuk Sarıca adeta birbirleri ile özdeşleşmişti. Bu iki tarafın kimyası önce Euro Challenge final başarısı, sonra Türkiye Kupası ve son olarak da Türkiye ligi şampiyonluğunu getirdi. Bütün bu başarıları yavaş yavaş, kademeli olarak ortaya koydular. Ufuk Sarıca Karşıyaka’ya Eurolig heyecanını bile tattırmış bir antrenör. Burada harika anıları var, bu açıdan şimdi onun için epey duygusal bir maç olacak. Beşiktaş’ı da tıpkı Karşıyaka gibi iyi bir yola koydu. Kısa bir süre olmasına rağmen o yerlerde sürünen ve playoff bile göremeyen Beşiktaş’ı zirveye doğru taşıdı. Tabi daha bunları söylemek ve tahmin yürütmek için erken ama Ufuk Sarıca Beşiktaş’ı iyi yerlere getirecektir. Beşiktaş’ın o geçen seneki halini hatırlıyorum da tam bir kabus takımı haline gelmişlerdi. Her maç 85-90 ortalamayla sayı yiyen, dağınık, düzen dışı oynayan saçma bir takım olmuşlardı. Ufuk Sarıca takımı revize etti ve yeni gelen oyuncularla etkili bir kadro kurdu. Şimdi Karşıyaka’da başka bir koç var, elbette taraftarlar için çok şey ifade etmeyen bir koç. Sanki Ufuk Sarıca’nın gidişi, taraftarların sinerjisini de bir nebze etkilemiş.

Karşıyaka’nın o eski coşkusunu bazen iç saha maçlarında bulamıyorum. Son maçlarında Fenerbahçe’yi ellerinden kaçıran bir Karşıyaka vardı, o maçın tesellisi burada güzel bir galibiyet olabilir. Oyunu çok beğenmesem de eski hocalarına karşı iyi bir atmosfer oluşacağını bildiğim için handikapsız seçimle 1 demek istiyorum.

 

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu 12.12.2023

12 Aralık 2023 tarihli maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar …

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa ve Bahis Kuponu 12.12.2023

Günün en çok güvendiğim maçlarından oluşan kuponum hazır. Yayınlamış olduğum 2 maçlık kupona güvenim 7/10. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir