Yenilikler
Anasayfa / Dünya Kupası Elemeleri / Panama Honduras Maçı İddaa Tahmini 14.6.2017

Panama Honduras Maçı İddaa Tahmini 14.6.2017

Panama Honduras Maçı İddaa Tahmini 14.6.2017
Panama Honduras Maçı İddaa Tahmini 14.6.2017

Dünya Kupası 2018 Elemeleri Kuzey-Orta Amerika grubunda, bir başka deyişle CONCACAF’ta Panama ve Honduras takımları karşı karşıya gelecek.

14 Haziran’ın ilk saatlerinde (04:35) oynanacak olan Panama Honduras müsabakası için uygun görülen İddaa oranları 1.75, 2.90 ve 3.50 biçiminde. Yurtdışı bahis siteleri arasında Bets10’u baz alırsak oradaki oranların da 1.91, 3.05 ve 4.40 şeklinde güncellendiğini söyleyebiliriz. Panama City’de yer alan Estadio Rommel Fernandez, bu maça ev sahipliği yapacak.

Panama’nın Yarışı Sürüyor

Panama genelde bu grubun en zayıf halkası olarak gösterilse de son dönemlerde bir nebze kıpırdandılar. Orta Amerika grubundan Dünya Kupası’na gitmek çok da zor değil. Panama için bile grubu 3. basamakta sonlandırmak bir mucize olmaz. Şu anda grupta 6 puan toplayan Panama 4. sırada yer alıyor. Attığı ve yediği gol sayısı ise oldukça dikkat çekici. Çünkü oynadığı 5 maça karşılık sadece 2 gol atıp, yine 2 gol yediler. Bu ilginç not, maçları ne kadar kontrollü götürdüklerini açıkça gösteriyor. Meksika ve Amerika gibi iki güçlü ekibi geçmeleri kolay olmasa da bence Kosta Rika ile böyle bir yarışa girecektir.

Honduras İlk Maçı Kaybetmişti

Honduras Panama’ya karşı sahasındaki maçı 1-0 kaybederek ciddi bir darbe yemişti. Daha önce Güney Amerika Kupası grup maçında bu iki takımı izlemiştim. O maç iki zayıf ekibin grupta 3. olma mücadelesiydi. Her iki takımın da potansiyelleri çok sınırlı ve  yapabilecekleri birbirine çok yakın. Son 2 maçı dışarıda bırakırsak, öncesindeki 5 maçın 4 tanesi beraberlikle neticelendi. Honduras takımının Ocak ayındaki Belize maçından beri galibiyeti yok. Zaten son dönemde çarpıcı bir galibiyet elde edemediler. Gücü bir nevi Orta Amerika’nın çok zayıf ekiplerine yetiyor. Onlara böyle bir çizgiyle güvenmek gerçekten çok zor. Son 4 maçta 12 gol yiyen Honduras milli takımı, buna rağmen gruptaki şansını hala koruyor. Celtic forması giyen Izaguirre takımın elle tutulur tek oyuncusu gibi.

İddaa Tahmini

Bu sahada hem Amerika hem de Meksika’ya yenilmeyen Panama’ya Honduras’a kıyasla daha çok güveniyorum. Panama çok zorlansa da kazanacaktır diyorum.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.75

Bets10 Oranı: MS 1 / 1.91

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

UEFA Euro 2024 iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa Hollanda İddaa Tahmini 24.03.2023

Fransa sahasında Hollanda‘yı konuk edecek. EURO 2024 Elemeleri B Grubu ilk hafta mücadelesi, 24 Mart …

UEFA Euro 2024 iddaa tahminleri ve analizleri

Sırbistan Litvanya İddaa Tahmini 24.03.2023

Euro 2024 Elemeleri G Grubu’nda, grubun favori takımı olarak gösterilen Sırbistan evinde, Litvanya’yı konuk edecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir