Yenilikler
Anasayfa / Basketbol / O. Milano Darüşşafaka Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 2 Şubat 2017

O. Milano Darüşşafaka Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 2 Şubat 2017

EA7 Olimpia Milano takımı bu hafta İtalya’da temsilcimiz Darüşşafaka Doğuş takımını ağırlıyor. Maç Milano için çok da bir şey ifade etmese de temsilcimiz adına çok önemli bir sınav. Daçka bu maçı kazanarak rahat bir nefes almak zorunda, yoksa yenilgi serisi tam 4 maça çıkmış olacak. Bu tablo Darüşşafaka gibi dominant bir takım içi hiç de alışıldık bir durum değil. Darüşşafaka Doğuş kurumsal açıdan çok güçlü bir takım. Bu sene Eurolig’teki ikinci yılları ancak şimdiden gözlerini final foura dikmiş durumdalar. Fakat sadece ekonomik güçlerle, kısa vadede büyük başarılar elde etmek çok zor. Sonuçta bu ligte yıllardır mücadele eden, basketbol ekolleri var. Evet Blatt gibi çok büyük bir koça sahipler, Avrupa’nın en iyi yabancı oyuncularını aldılar; ama bu bile başlı başına yeterli olmayabiliyor.

Milano Darüşşafaka maçının İddaa handikapları tam olarak ortada. 0,5 handikap Darüşşafaka Doğul takımına verilmiş. Maçın normal, handikapsız oranları 1.75 ve 1.85 şeklinde. Maçın alt üst baremi ise 165,5 sayı. Milano genel olarak tempocu bir takımken, Darüşşafaka Doğuş, savunma merkezli bir ekip. Darüşşafaka Doğuş için kabus tam olarak Anadolu Efes maçında başladı. O maça kadar Cska, Real ve Baskonia gibi takımları devirdi, Fenerbahçe gibi bir takımı deplasmanda yendiler. Fakat Efes maçında öndelerken, takımın süper star oyuncusu Wilbekin sakatlandı. Wilbekin takım için o kadar çok şey ifade ediyor ki, o sakatlandıktan sonra takımın hücum opsiyonu en az 10 sayı düştü. Bu çok ciddi bir rakam diyebilirim.

Wilbekin’in yerine oynayan oyuncular hemen hemen hiçbir şey üretemiyor. Son Tofaş maçında inanılmaz kötü oynadılar. Onlara bu halleriyle güvenmek çok çok zor. Taraf bahsi yerine alta yönelmek istiyorum. Milan’ın temposunu kırmadan, oyunun içinde kalamazlar.

Tahmin: Alt (165,5 sayı) 1.70

 

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa Kuponu (3) 06.10.2022

Güvendiğim maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar diliyorum. Arsenal – …

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa Kuponu (2) 06.10.2022

6 Ekim 2022 tarihli maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.