Napoli Torino İddaa Tahmini 06.05.2018

İtalya Serie A Ligi İddaa Tahminleri

İtalya Serie A Ligi İddaa Tahminleri

İtalya Serie A Ligi‘nde 36. hafta 6 Mayıs Pazar günü NapoliTorino karşılaşması ile devam edecek.

tivibu SPOR 2 ekranlarından 16:00’da naklen yayınlanacak mücadele için İddaa risk analiz merkezi Napoli galibiyetine 1.10, beraberliğe 5.50, Torino galibiyetine ise 10.00 oran açtı.

Fiorentina Mağlubiyeti Şampiyonluktan Etti

Son hafta yaşanan Fiorentina mağlubiyeti bana kalırsa Napoli’yi şampiyonluktan etti. Juventus karşısında 2 hafta önce son dakika golü ile galibiyete uzanan ve aradaki puan farkını 1’e indire ev sahibi Fiorentina mağlubiyeti ile bütün çabalarını boşa çıkardı. Ligin son 3 haftasına girilirken liderin 4 puan gerisinde yer alan Napoli, şampiyonluk umutlarını yitirdi. Torino karşısına son bir umutla çıkacak olan ekip, şartlar ne olursa olsun galibiyete uzanacaktır.

Torino Galibiyetten Çok Uzakta

Ligin tam ortasında yer alan Torino, 4 haftadır galibiyete hasret. Üst üste 3 galibiyetin ardından Chievo beraberliği ile bu seriyi kaybeden konuk ekip, Milan beraberliği ardından Atalanta ve Lazio mağlubiyetleri ile puan kayıplarına devam etti. Avrupa Ligi hedefini tamamen yitiren ve Napoli karşısına hedefsiz çıkacak olan Torino, sahaya Emiliano Moretti ve Barecca’dan yoksun çıkacak. Ligin ilk yarısı iç sahada rakibine 3-1 mağlup olan ekip bu haftada aynı mağlubiyeti tadacaktır.

İddaa Tahmini

Napoli iç sahada farklı kazanarak yoluna devam edecektir.

İddaa Oranı: H1 / 1.35

Bets10 Oranı: H1 / 1.60

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.